Životní styl

Můžeme stíhat kariéru i rodinu, pomůže k tomu třeba terapie

Emancipace žen sice přišla s velkou slávou, ale přinesla také mnoho problémů. Zatímco v dřívějších dobách měly ženy na starost pouze rodinu a domácí práce, dnes se u toho snaží také budovat kariéru a vydělávat spoustu peněz. Některým se to daří. Mohli bychom jmenovat spousty žen, které řídí velké firmy (například Marissa Mayer, majitelka Yahoo), ale ne každé se to povede. Záleží na tom, jak moc jsme sebevědomé a bereme život tak, jak přichází. A přesně o tom je osobní rozvoj. Všechno se to dá naučit, stačí mít jen dobrého kouče.

Pokud chcete žít bohatý život, je třeba hodit za hlavu deprese, nerozhodnost a nejistotu, zbavit se zmatku v hlavě a začít na sobě pracovat. Snažit se sám však vyžaduje velké odhodlání a spousta žen na významných pozicích přiznává, že měly svého kouče. Potvrzuje to i paní Alexandra M., která sama koučink využívala, a tak ho nakonec zaplatila i své dceři Tině. Vybrala si pražské Therapy Center, které se orientuje přímo na ženy a dívky. I to je určitým plusem.

Holky se ve škole často raději nepřihlásí, aby neztrapnily celé ženské pokolení, a přesně takhle se ženy bojí prosazovat i v životě. Ať už máte jakýkoliv problém (deprese, psychospirituální krizi, dcera trpí platonickou láskou nebo fixováním na určitou osobu), ženě se vždy lépe jedná se ženou. A přesně na to psychoterapie Praha sází.

Dokonce o svých kariérních cílech a představách se nám lépe mluví se ženami, které nás nepodceňují. Ať už nastupujete na nové a náročné pracovní místo, nebo začínáte podnikat, s podporou vám to půjde lépe. Zbavíte se nervozity a budete si jistá v kramflecích. Jasně že to bude něco stát, ale ženy, které terapií v Therapy Center prošly, utracených peněz nelitují. Hodiny pro ně byly potěšením, konečně jim někdo naslouchal a podporoval je v jejich snech. Léčbu ukončovaly s dostatkem sebevědomí, vnitřní rovnováhou a elánem k dalšímu rozvoji osobnosti.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 − five =