MS 2014 ve fotbale se blíží
Nezařazené

MS 2014 ve fotbale se blíží

Tento článek asi dají ženy přečíst svým mužům, protože znám jen velmi málo žen, nevím zda vůbec nějakou, kterou by bavil a zajímal fotbal. Avšak pro nás muže to je téměř posvátný svátek. To je čas, kdy ženy musí upustit od svých telenovel a seriálů a kdy obrazovky ovládne zelený pažit, desítky tisíc diváků na stadionu a pořádná atmosféra se zvukem a TV pěkně nahlas.

Mistrovství světa 2014 ve fotbale vypukne již 12.6. 2014

Ano, již 12 června se sjedou všichni slavní fotbalisté světa do Brazílie kde na několika stationech od Sao Paulu až po Amazonii budou bojovat o titul Mistra světa pro rok 2014 a další roky MS 2014 ve fotbale se blížíaž do dalšího mistrovství. Je to velký svátek pro fotbalisty, ale především pro fanoušky, kteří se chtějí do Brazílie vypravit. Je to taky velká šance pro sázkaře, kteří si rádi vsadí na nějaký ten zápas, což samo o sobě zvýší drama a napětí u sledování zápasu. Mimochodem live sázení na mistrovství světa ve fotbale naleznete na bet36. Nicméně zpět k diváků a fanouškům. Když to tak sleduji, jak probíhají přípravy na mistrovství světa nebude to pro fanoušky žádný ráj. Již nyní je jízda v MHD v Sao Paulu utrpením a ucpané cesty jsou na denním pořádku. Místní hotely zvedly své běžné ceny za ubytování na astronomické částky a vydělat se budou snažit za každou cenu všichni obchodníci.  V době pořádání mistrovství navíc bude prostor mimo pořádání fotbalových klání uzavřen policií, takže pokud máte v plánu podívat se po památkách mimo město či koupání raději si vyberte jiný termín.

Žhavý program od prvního dne

Ať už u televizorů doma nebo přímo na fotbalových stadionech již od prvního dne budeme sledovat velmi zajímavý zápas, kdy se utkají domácí Brazilci s nažhavenými Chorvaty. Hned další den budeme sledovat klání mezi Španěly a Nizozemskem, což bude dle mého velmi zajímavý match.  Dění okolo Mistrovství světa 2014 ve fotbale můžete již nyní sledovat třeba na stránkách idnes, který informace o veškerém dění sleduje již nyní a najdete zde články o týmech, které se účastní. Naše reprezentace se bohužel na tento světový šampionát nechystá, ale to každý fanoušek jistě ví a tajně zatlačí slzu.

Doufejme, že Brazílie stihne vše připravit včas, protože informace, které z místa konání MS 2014 ve fotbale doposud jsou hovoří o tom, že Brazílie je v přípravách ve skluzu, ale to již známe z jiných zemí a nakonec vždy dobře dopadlo. Tak nezapomeňte, již 12. černa 2014 náš čeká zahajovací zápas.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × three =