Móda

Módní trendy pro podzim 2019

Podzim už je tady. Je na čase vyskočit z letního režimu, tenisky uklidit do botníku a z šatní skříně vytáhnout kabáty i bundy. Jaké kousky byste letos měly oprášit a čím obohatit svou skříň? Pojďme se, milé dámy, podívat, co velí módní trendy pro podzim 2019.

V některých se možná zhlédnete, jiné jsou pro každodenní nošení trochu nepraktické. Posuďte samy!

Jen pro odvážné: Přehozy

Klasickou bundu či trenčkot lze nahradit přehozem. Nosí se v různých materiálech a čím větší, tím lepší. Na přehlídkových molech je prezentovali i takoví velikáni jako Burberry či Céline nebo Chloé.

Něžná krása: Asymetrické šaty

V teplejších dnech oblékněte punčochy a k nim šaty s asymetrickým výstřihem. Odhalují jedno rameno, což působí svůdně.

Krásný vzor: Podzimní květiny

Pořiďte si aspoň jeden pěkný kousek v květinovém dekoru. Mohou to být sukně, šaty či halenky. Ne každá květina je však vhodná. Zapomeňte na něžné letní kvítky, dívejte se spíš po podzimních barvách, jako jsou vínová, okrová apod.

Věčný materiál: Kůže na kůži

Oblékněte svou kůži do kůže! Na červených kobercích se nosí i celé červené šaty, vy však můžete být trochu přízemnější. Zařaďte do svého šatníku kožené kalhoty, halenku nebo prostě nestárnoucí koženou bundu. Nemusíte utrácet tisíce za pravou kůži, podívejte se na koženkové bundy v e-shopu Modovo.cz.

Něco formálnějšího: Návrat kostýmků

Máme dobrou zprávu pro milovnice kostýmů: Letos na podzim a v zimě se totiž vrací. Vzpomeňte si na to, až budete řešit, co si obléknout na pracovní schůzku či na svatbu. Teď v chladnějších měsících nebude žádné faux pas, když žena nepřijde v šatech, ale vezme si slušivý kostýmek.

Pro zimní dny: Huňaté bundy

Tento trend není novinkou a lidé na něj mají různé názory. Někomu připadají huňaté bundy odporné, cítí se v nich jako medvěd. Další vítají, že nemusí mrznout. Je to jen na vás.

Extravagantní vzory: Skvrny

Pravděpodobně začnete v ulicích vídat leopardí vzory a skvrny na všem možném od šatů až po kabáty. Opět jde o něco, co ne každému sedne.

Sladký závěr: Krajky

A na závěr tu máme jeden trend, který potěší snad každou ženu. Letos na podzim jsou v kurzu krajky. Takže rychle oblékněte krajkovou halenku či sukni a budete za hvězdu.

Je jen na vás, zda se trendům pouze pousmějete, nebo si něco z nich vezmete k srdci. V běžných podmínkách jsou mnohdy často aplikovatelné, některé kousky vážně patří spíš na přehlídková mola.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 + 7 =