Životní styl

Moderní styl kouření? Zapomeňte na klasické cigarety

Ještě v první polovině minulého století bylo kouření cigaret známkou vysokého společenského postavení. Dnes už jsou tyto doby dávno pryč. Pokud kouříte klasické cigarety, mnozí lidé na vás mohou pohlížet doslova s opovržením. Navíc tím značně škodíte svému zdraví. Co ale dělat, pokud se zlozvyku nemůžete jen tak lehce zbavit? Řešením jsou elektronické cigarety.

Konec vdechování dehtu a dalších škodlivin

Hlavní předností elektronických cigaret je fakt, že jejich užíváním neškodíte svému zdraví zdaleka tak, jak je tomu v případě běžných tabákových cigaret. Nedochází u nich totiž k procesu hoření. Náplň, již vaporizéry obsahují, se totiž pouze zahřívá. Tím se mění kapalné skupenství na plynné. Vdechujete pouze čistý nikotin, nikoliv dehet a desítky dalších škodlivých látek, což je charakteristické pro normální tabákové produkty.

Díky vaporizérům se nemusíte obávat zápachu

Používání e-cigaret je daleko elegantnější záležitostí. Vaporizéry vypadají efektně. Dobrým příkladem jsou produkty Ekosmoke. Navíc nevydávají žádný kouř, z úst vám vychází pouze pára. Díky tomu pak neobtěžujete své okolí zápachem, netrpí tím ani vaše oblečení. V klidu tak můžete inhalovat i v uzavřených místnostech, pakliže to není majitelem a zákony přímo zakázané.

Jak je to s cenou?

O vaporizérech a jejich doplňcích se dozvíte více informací na https://www.ekosmoke.cz/vaporizery-kapesni. Na této webové stránce je máte možnost i rovnou zakoupit. Pořizovací cena se vám může zdát vysoká. Je ale potřeba si uvědomit, že náplně v nich vydrží mnohem déle nežli krabička cigaret, takže ve skutečnosti začnete za kouření utrácet méně peněz. Navíc jde i o dobrý způsob, jak se pomalu svého zlozvyku začít zbavovat. Stačí postupně volit nižší intenzitu náplní. Mnozí kuřáci tímto způsobem přišli o návyk, protože v poslední fázi používali už jen náplně zcela bez nikotinu, případně s tak malým množstvím, které už tělo ani nepotřebovalo.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × 5 =