Domov

Moderní plastová okna vypadají skvěle a šetří peníze

Stylové a funkční bydlení je snem každé z nás. Jestliže už máte promyšlen celkový koncept vašeho nového domku, anebo komplexnější rekonstrukcí stávajícího objektu, určitě nesmíte zapomenout na volbu těch správných oken. V současné době je na trhu spousta nejrůznějších provedení, která dokážou splňovat důležitá kritéria kvality, nicméně jakousi jistotou jsou okna plastová. Vyznačující se především vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi a také možností volby jak dekoru vnitřní i vnější strany rámu. My se soustředíme na nabídku společnosti DAFE-plast, která pojímá mimo jiné také hliníková okna a vchodové dveře.

Kvalita na prvním místě

Samozřejmostí je u zmiňované společnosti vysoká kvalita plastových i hliníkových oken. Díky precizním technologickým postupům a vysoce jakostním materiálům použitým na výrobu se můžete spolehnout na to, že vám vaše plastová okna vydrží ve skvělém stavu velmi dlouhou dobu. Zárukou kvality budiž i certifikát ČSN EN ISO 9001:2001, jehož je DAFE- plast držitelem. Vybírat si samozřejmě můžete z nejrůznějších dekorů okenních rámů a dvoj či trojskel. Zvolíte si zkrátka model přesně podle vašich představ a podoby nemovitosti, jejíž stavební otvory je třeba osadit.

Zimní zahrada jako další místnost v interiéru

Jestliže uvažujete o pěstování některých zejména cizokrajných rostlin i v zimním období, je pro vás optimální stylová zimní zahrada. Právě v jejím interiéru si můžete nejen naaranžovat krásné kaktusy anebo tropické plodiny, ale vytvořit i pohodové posezení s výhledem mimo vnitřní prostory objektu. Vynikající jsou na konstrukci zimní zahrady především hliníkové profily v kombinaci s dvojsklem.

Provedení přímo na míru

Jakákoli okna je třeba řešit přímo na míru, což si společnost DAFE-plast samozřejmě uvědomuje. Na trhu úspěšně funguje již 20 let a má za sebou velké množství zakázek včetně plastových oken určených pro průmysl. Firma poskytuje i komplexní servis instalovaných produktů. Navštívit můžete i showroom DAFE-plast v Jihlavě, který byl otevřen v roce 2014.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

11 + ten =