Krása

Moderní péče pro váš zdravý úsměv

Ještě nedávno o zubní hygieně poskytované zubními ordinacemi neměl člověk příliš mnoho povědomí, dnes se však již považuje za samozřejmost a je nedílnou součástí moderní stomatologie. Neboť nejlepší prevencí vzniku zubních kazů, zánětů dásní a dalších potíží je dostatečná informovanost a motivace pacientů.

V rámci návštěvy zubní hygienistky získáte teoretický návod, jak správně pečovat o své zuby, a prakticky si čištění vyzkoušíte. Dále vám bude odstraněn zubní kámen a provedena kontrola zdraví vašich zubů. Domluvit se můžete i na stále oblíbenějším bělení zubů a odstranění pigmentací, které se na vašich zubech utváří z pití čaje, kávy nebo kouření. Bělení zubů pak probíhá v ordinaci nebo doma dle vaší domluvy s lékařem. Ordinační bělení trvá přibližně hodinu za použití akcelerační lampy. Domácí bělení spočívá v nasazování speciálně zhotovených nosičů s bělícím gelem na zuby, a to dvakrát denně po dobu dvou týdnů.

Kvalitní bělení zubů Praha naleznete na soukromém stomatologickém pracovišti Prague Dental Clinic. Kromě dentální hygieny nabízí klinika komplexní péči o vaše zuby a specializuje se na implantologii, ortodoncii, stomatochirurgii, protetiku i dětskou stomatologii. Při první návštěvě zubní kliniky vám bude uděláno vstupní vyšetření kvality vašich zubů a dásní, stomatolog zajistí rentgenové snímky chrupu, zkontroluje úroveň vaší dentální hygieny a případně navrhne postup léčby nebo další péče o zuby.

V Prague Dental Clinic získáte plně profesionální péči z rukou odborníků, vyzkoušejte ji tedy a objednejte se na dentální hygienu. Pročtěte si, co vás čeká, pod odkazem www.praguedentalclinic.cz/cs/sluzby/dentalni-hygiena/ a pořiďte si krásný úsměv plný bílých zubů.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

12 − 6 =