Móda

Móda k bazénu a k moři: Dvoudílné plavky nesmí chybět

Teplých dní už jsme v posledních týdnech pár zakusili. Léto je skoro na dohled, a tak je na čase na něj trochu připravit šatník. Žádná z vás si určitě nenechá ujít plavání v moři či koupání se v bazénu. Mnohé ženy jsou ovšem ve chvílích, kdy se mají svléknout do plavek, poměrně v rozpacích. Nedělejte si starosti, i nedokonalou postavu můžete odhalit.

Plavky toho z postavy mnohdy ukazují více, než by člověk chtěl. Přece se ale nebudete potit v tričku či šatech. Užijte si sluneční paprsky na své kůži naplno.

Dvoudílné bikiny jsou klasika

Ani s jednodílnými plavkami neuděláte chybu, nicméně většina žen preferuje dvoudílné dámské plavky. Jsou tak nějak klasičtější, navíc se v nich lépe opálíte. A když vyberete chytře, zamaskujete i ty nedokonalosti postavy.

Vybírejte je samozřejmě hlavně očima. Vzor by se vám měl líbit na první pohled, stejně jako střih. Nezapomínejte však ani na materiál. Určitě nechcete plavky, které dlouho schnou a rychle ztrácí své původní zářivé barvy.

Podtrhněte přednosti a skryjte nedokonalosti

Střih plavek je potřeba zvolit s ohledem na to, jakou máte postavu. Máte-li větší zadeček, vyberte vzorovaný vršek, který přitáhne pozornost, a naopak. Příliš klučičí postavu zjemníte různými třásněmi či volánky. Větší bříško hezky skryjí dámské dvoudílné plavky s vyšším pasem. Letos budou hodně v módě, tak se nebojte experimentovat. Menší poprsí poupraví push-up podprsenka, pro velká prsa rozhodně volte pevné košíčky. A slyšely jste někdy o plavkách, co se jmenují tankiny? Mají vršek podobný tílku, takže perfektně skryjí bříško. Podobně zafungují i monokiny. Prozkoumejte trh a zjistíte, že lichotící plavky se dají vybrat pro každou postavu.

Držte se letošních trendů

V letošním roce budou hrát prim různá zajímavá vykrojení v oblasti břicha, dekoltu i zad. Nosí se všemožné netradiční střihy – kalhotky s vysokým pasem, podprsenky působící spíš jako braletky se zavazováním za krk. Hodně se setkáte s kombinací jednobarevného spodku a vzorovaného vršku. Ozdoby, puntíky a proužky nevyjdou z módy snad nikdy.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 + fourteen =