Domov

Masáže do domu – nejvyšší míra relaxace

Současná moderní doba je v důsledku stále se zrychlujícího životního stylu plná stresu a napětí. Naštěstí ale přináší také rozmanité možnosti jejich uvolnění. Mezi nejvyhledávanější způsoby relaxace patří masáže.

Důležitým aspektem pří výběru masáže už dnes není jen její druh, ale také místo, kde k ní dochází. Pro dosažení nejlepšího výsledku je totiž důležité i psychické uvolnění v průběhu masírování – a to je pro spoustu klientů v prostředí masážních salonů či fyzioterapeutických center problém. Důvodem může být ať už nutnost trávit další čas mimo domov, ostych, ještě podpořený cizím prostředím ale i nepříjemné pocity z veřejně užívaných prostor. Řešením pro tyto klienty nebo prostě pro ty, kteří si jen chtějí dopřát podobný komfort – jsou masáže do domu.

Tyto „mobilní masáže“ probíhají samozřejmě i v prostředí vašeho domova zcela plnohodnotně. Fyzioterapeuti si přivezou veškeré potřebné vybavení a na klientovi už je jen výběr vhodného místa, ať už je to obývák nebo třeba samo o sobě uvolňující prostředí letní zahrady.

Ani při výběru těchto služeb do domu bychom neměli podcenit výběr vhodné masáže a zejména konzultaci se zkušenými fyzioterapeuty o našich problémových oblastech. Výběr domácích masáží v Praze je pestrý – zahrnuje Švédskou klasickou masáž, Hloubkovou cílenou, Relaxační či třeba Hawaiskou masáž. Ani těhotné ženy o toto potěšení nejsou připraveny a mohou využít masáží sestavených přímo pro ně. Oblíbená masáž horkými kameny, velmi jemná mobilizační Dornova metoda či Křišťálová masáž obličeje a dekoltu jsou třešničkou na dortu v nabídce mobilních relaxačních služeb.

Tento způsob poskytování fyzioterapeutických služeb nám nabízí možnost přestat se vymlouvat na čas či vzdálenost, začít si jich dopřávat doma a podstatně tak zvýšit kvalitu svého života. A pro ty, kteří chtějí tento zážitek dopřát i svým blízkým je ideálním řešením dárkový poukaz.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seven − three =