Zatočte se svým velkým břichem
Životní styl

Má vlastní výzva aneb všechno sádlo musí dolů

Většina mužů svůj zevnějšek příliš neřeší. Také bych možná neřešil, ale džíny jsou už moc těsné a když si svléknu tričko pod kterým se odhalí obrovský balon je to opravdu nechutné. V době, kdy jsme psali o 30 ti denní výzvě Mariky Janečkové mě Honza zvaný Ohněta hecoval, abych prý udělala vlastní výzvu, nafotil se a začal cvičit a po 30 dnech ukázal výsledek. Hodně jsme se tomu oba dva nasmáli a od té doby už se nápad nevzpomněl.

Avšak nedávno jsem se zcela náhodou zahlédl bez trika z boku před zrcadlem a chtělo se mi zvracet. Nejsem typ, co by po večerech sedával v hospodě nebo doma pil pivo, které by za takovou kouli mohlo. Mám rád sladký a to je prostě problém. Práci mám na nohou téměř 12 hodin denně, avšak ve volném čase sedím u našich webů a píši články nebo připravuji soutěže pro naše weby či řešíme obchodní věci ohledně našich webů. Takže místo toho, abych šel do přírody a měl nějaký pohyb prostě jen kynu u počítače A výsledek? No vidíte sami. Proto jsem se rozhodl, že zkusím s tímto „pivním mozolem“ zatočit, jelikož si nehodlám kupovat nové džíny. Pojďte do toho se mnou, pokud máte stejný problém.

Cíl: Snížit váhu a zmenšit břicho

Dnešním dnem začíná má vlastní 30 ti denní výzva, která má jasný cíl. Snížit váhu a především zmenšit objem toho, čemu se normálně říká břicho. Již dnes ráno jsem provedl sadu cviků na břicho. Kromě těchto cviků ale také odbourávám sladkosti. Večer již žádné čokolády, tyčinky a podobné věci. Avšak ani to zřejmě nebude stačit, protože rád piju sladké limonády a Podhuštěná pneumatika. I tak by se dal nazvat nyní mého břicha, ale zatočím s nimmám rád bílé pečivo. Zase ale nechci přestat žít a mým cílem není zcela ploché břicho a vyrýsované svaly tak jako je to vidět u svalovců v posilovně. Mým cílem je mít menší břicho, trochu zhubnout a především cítit se fyzicky lépe, což už po prvním cvičení mám dnes pocit, že je mi lépe, že pro sebe něco dělám

Uvidíme za 30 dnů

Budu cvičit nyní každý den, resp. Každé ráno a po 30 dnech nafotím opět výsledek svého snažení. Jsem zvědav, zda 30 dnů bude stačit na to, abych se cítil lépe a na to, aby byl i na fotce a tedy i ve skutečnosti vidět rozdíl. Nejsem manekýn a nepatřím určitě o muže, co by o sebe nějak zvlášť pečovali, ale tohle už je moc i na mě.

Přidejte se

A nyní taková malá výzva stylu ženy. Přidejte se ke mně a začněte cvičit se mnou. Cviků na břicho si můžete najít na internetu plno, případně můžete mrknout na stránky 30 ti denní výzvy, kde Marika radí jak na to. Nezapomeňte se vyfotit a zvážit a po 30 dnech si řekneme výsledek. Vše si řádně zaznamenejte a pokud budete chtít podělit se s námi o konečný výsledek napište nám na info „zavináč“stylzeny.cz a my váš příběh zveřejníme. Pokud se rozhodnete začít od dnešního dne cvičit se mnou, stačí malý komentář pod článkem, že jdete do toho. Zatočme s velkým břichem a zkusme se opět cítit dobře. Nezapomeňte kromě cvičení přestat jíst třeba po 20 hodině a vyvarujme se sladkostí. Věřím tomu, že po 30 dnech uvidíme rozdíl. Pokud spíše velké břicho trápí vašeho partnera dejte mu přečíst tento článek, může začít cvičit rovnou dnes a po 30 dnech uvidí výsledek.

Jsem si vědom, že to není jen o cvičení ale celé životosprávě, správně vyvážené stravě a také pohybu i jiných než břišních svalů a mnoho dalších ukazatelů. Proto prosím všechny, kdo se o oblast hubnutí cvičením zajímají dlouhodobě aby mne příliš nekritizovali za to co dělám, jelikož to dělám především pro sebe a pro svůj dobrý pocit z toho, že dokážu opět vypadat jako člověk a ne jako bečka. Samozřejmě nechci přestat cvičit po 30 dnech, ale dál ve cvičení pokračovat pro udržená toho, co se mi snad podaří vybudovat.

Mohlo by zaujmout...

2 Comments

  1. Zvědavec says:

    A budou i nějaké videa ze cvičení? A jaká je současná váha?

  2. David says:

    Díky za comment. Videa snad raději ani ne, už jsem se ztrapnil dost fotkou, váha je rovných 77 Kg

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × 1 =