Děti

Levné oblečení pro miminka, na kterém se stanete závislými

Příchod miminka je radost, ale peněženka to pozná ještě dříve, než se vůbec dítě narodí. Výbavička něco stojí. Rozhodně si nevystačíte s párem dupaček. Existuje ale místo, kde vše, co pro dítě potřebujete, nakoupíte levně a ještě navíc na jednom místě. TINKY SHOPS, který najdete na webové adrese Tinky.cz, nabízí levné oblečení pro miminka, ale i značkové kojenecké oblečení pro náročné. Je to skvělé místo, kde nakoupíte vše pro děti od jejich narození až do pěti let. A odkázat sem lze i své příbuzné, přátele či známé, kteří se vás neustále ptají, co by mohli pro vaše miminko pořídit. Jako součást e-shopu totiž existuje takzvaný list přání. Ten si snadno vytvoříte a své známé pak na něj jen odkážete. Zbavíte se nechtěných dárků a naopak, dárky od známých se stanou velice přínosnými.

Tinky – to je oblečení plné lásky k dětem

Pro své děti chceme jen to nejlepší. Jenomže u oblečení často nepoznáme, jestli je skutečně pro děti vhodné. Problematickými mohou být dráždivé materiály, ale i pro děti neatestovaná barviva tkanin či nebezpečné součásti oblečení. Na Tinky.cz toto oblečení nenajdete. I levné oblečení pro miminka je vyrobeno z kvalitních nedráždivých a prodyšných materiálů, Promyšlené jsou i střihy, které jsou pro děti pohodlné a pro vás snadno obléknutelné i lehce udržovatelné. Kojenecké oblečení je vyrobeno zásadně z atestovaných materiálů a je vhodné i pro miminka trpící různými dermatologickými problémy. A co navíc – je to oblečení velice pěkné. Levné i značkové kojenecké oblečení z Tinky dokáže děti obléct od hlavy až k patě. Nechybí body, dupačky, bundičky, kombinézy nebo čepičky. Vše, co nakoupíte, si lze nechat doručit až domů, nebo využít některé z až 900 odběrných míst, kde si objednávku vyzvednete.

Tinky.cz je více než jen e-shop pro miminka

Tinky.cz je velice zajímavý projekt. Základem je samozřejmě nabídnout vám nákupy dětského zboží na jednom místě a za dobré ceny. Najdete tady ale i Tinky TV, kde nechybí videonávody k použití některých produktů nebo návody, které vám život s novým členem domácnosti usnadní. Třeba jak předejít dětské kolice, jak vybrat pro miminko správnou matraci, či jak uchovávat mateřské mléko. Je mnoho věcí, které se jako novopečená maminka musíme naučit.

Nakonec nám novopečeným maminkám Tinky.cz nabízí i trochu napětí. V rámci takzvaných holandských aukcí lze vydražit zajímavé produkty za ještě zajímavější ceny, nebo si lze v e-shopu „zashopovat“ v rámci takzvané Tinkyády, kde za nákupy výrazně ušetříte, případně získáte zajímavé dárky.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 3 =