Móda

Legíny jako módní trend – jak je kombinovat?

Legíny jsou bezesporu módním trendem, který vzbuzuje velkou vlnu rozporu – buď si je zamilujete, či je budete nadobro nenávidět. My je však dnes budeme vnímat pouze v tom kladném smyslu a povíme si něco o tom, jak je lze vhodně kombinovat. Pokud máte dokonalou postavu a téměř žádné boky, bude vám zajisté slušet téměř vše. Jestliže jste na tom však trochu jinak, je vhodné dodržovat pár zásad, díky kterým se budete v legínách cítit sexy i s pár kily navíc.

Hlavně vyváženě

K legínám není vhodné oblékat krátká a upnutá trička, právě naopak. Ideální kombinací jsou legíny nošené společně s delší tunikou, která by ideálně měla dosahovat délky nad kolena. Pokud ji výrazně přesáhnete, bude váš outfit splývat a působit dojmem jednoho kusu oděvu.
Mimo to si můžeme všímat i častého využití legín namísto kalhot. A co k tomu říct? Jestliže jste hrdá na své nohy i pozadí, směle do toho. Počítejte však i s nepříjemnými pohledy konzervativního okolí.

Barev se bát nemusíte

Zvláště v poslední době je nabídka módních legín opravdu široká a menší rozhodně nebude. Populárním a zároveň extravagantním shop-79475_640počinem jsou například tzv. legíny galaxy, které září pestrými barvami a vesmírnými vzory. Dovolit si je mohou spíše takové ženy, které jsou rády středem pozornosti – budete v nich totiž přímo k nepřehlédnutí. Samozřejmostí by poté ovšem měla být jejich kombinace s jednobarevným ustáleným vrškem, který bude ladit s botami, kabelkou i dalšími doplňky.

Módní faux-pas tohoto století

Nejnovějším módním faux-pas je především kombinace legín a společenských šatů. Ač je to k neuvěření, právě toto spojení se objevuje ve velkém jak v divadlech, tak na kulturních akcích malého i většího rázu. Ať už jste takto někdy hřešila či nikoli, je dobré vědět, že legíny opravdu nejsou společenským kusem oděvu. Zapište si to, zapamatujte a nikdy nenoste.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nine + fifteen =