Domov

Kvalitní půjčka bez rizika

Někdy se člověk dostane do situace, kdy potřebuje peníze třeba na nové auto, protože oprava starého auta už není finančně rentabilní. Vaše auto vypovědělo službu zrovna v době, kdy jste si zařizovali nový byt a jste bez peněz. V takovém případě nezbývá, než se podívat po kvalitní půjčce. My pro vás máme jeden tip na nebankovní půjčku, která je z našeho pohledu férová. Z vlastní zkušenosti známe, kdy jste ve velkém časovém presu na internetu vyhledáváte slova “pujcky nebo “pujcka“” a místo, abyste našli řešení pro vás, narážíte na samé nekvalitní nabídky různých podvodných firem.

Půjčka skutečně pro každého

Ammado je však půjčka skutečně pro každého. Peníze si může půjčit zaměstnanec, živnostník, důchodce anebo maminka na mateřské dovolené. A proč je tato půjčka tak výhodná? Jednak jde o online půjčku, to znamená, že nemusíte pro její vyřizovaní nikde běhat, ale vše vyřídíte jen za pomocí počítače a internetu v pohodlí domova nebo klidně na autobusové zastávce.

penizeDruhým velmi dobrým důvodem je, že tato půjčka je nebankovní. Pokud jste šli někdy do banky půjčit si peníze, velmi to oceníte. Pro ty z vás, kdo tuto zkušenost nemají, můžeme jen podotknout, že půjčka v bance je horor a to především z toho důvodu, že schvalovací proces trvá několik dní a další dny trvá než vám banka peníze půjčí. K tomu všemu potřebujete tunu potvrzení a lejster, která musíte dodat. No prostě peklo. Tak toto vás s online půjčkou opravdu nečeká. Společnost nabízí půjčky takové, kdy se obratem dozvíte výsledek.

Třetí velkou výhodou je, že Ammado od vás nechce dokládat potvrzení o výši příjmu. Znáte tu trapnou situaci, kdy musíte za účetní, aby vám vyplnila potvrzení o příjmu, protože si chcete půjčit peníze. Není to úplně příjemné. Pro tuto půjčku nepotřebujete potvrzení o výši příjmu od svého zaměstnavatele.

Stačí vyplnit několik údajů o sobě

Co tedy udělat proto, abyste si mohli půjčit peníze? Téměř nic, co by vás stálo velké úsilí. Pro podání žádosti o půjčku stačí vyplnit online formulář a obratem budete kontaktování s dalším postupem..

To nejlepší jsem si však nechal nakonec. Půjčit si totiž můžete od 5 tisíc až do částky 1,5 milionu korun a dobu splácení si můžete navolit od jednoho až po 7 let. To jsou celkem běžné parametry, ale Ammado nabízí velmi příjemný úrok a svým klientům nabízí možnost odložení splátky až o 4 měsíce a to je pro většinu lidí velká výhoda. Půjčky jsou navíc bez poplatků a bez ručení.

Pokud tedy sháníte rychlou půjčku od firmy, pro kterou je spokojenost klienta na prvním místě, můžeme tuto půjčku Ammado vřele doporučit.

 

 

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fourteen − one =