Móda

Krásná a sexy v brýlích

Brýle jsou pro některé nutností, pro někoho módní doplněk, avšak všichni v nich mohou vypadat přitažlivě a elegantně. V létě jsou třeba při ochraně proti ostrému slunečnímu záření, a tak prakticky není člověka, který by brýle nevlastnil. Mnoho lidí se bojí vybrat si odvážnější obroučky nebo extravagantnější modely brýlí a často volí neutrální brýle, které čas od času nejsou pro ně tím pravým ořechovým. Nebojte se tedy experimentovat a pokud si nejste jisti správnou volbou, vezměte si na pomoc přátele nebo si nechte poradit zkušenými optiky nebo ještě lépe stylisty.

Blížící se léto a jasné sluneční paprsky přímo vybízí k nákupu veselých barevných brýlových skel, které se navíc liší rozmanitými odstíny. Záleží na vašem vkusu, stylu a také funkčnosti, kterou od brýlí očekáváte. Navíc platí pravidlo, že čím intenzivnější je sluneční záření, tím tmavší by jste měli vybrat odstín skla. V zásobě tak můžete mít více brýlí pro různé příležitosti, ale i počasí.

Hitem sezóny jsou i samozabarvovací brýlové čočky od společnosti Hoya. Tato fotochromatická brýlová skla mění stupeň svého zabarvení v závislosti na slunečním záření, pokud tedy nosíte klasické dioptrické brýle, pořiďte si samozabarvovací typ, který nebudete muset měnit za sluneční. Tento typ brýlí je velice pohodlný, praktický a trendy. Hoya nabízí fotochromatické brýlové čočky ve třech druzích, což můžete blíže prozkoumat na oficiálních internetových stránkách www.hoyavision.cz. Odvažte se tedy a pořiďte si barevné brýle, ve kterých budete vypadat vesele a plná optimismu.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × 2 =