Krása

Konečně lak, který vydrží

Líbí se vám nalakované nehty, ale sama si je nelakujete, protože vám dlouho nevydrží? Je to pravda, běžný lak se začne loupat klidně po dvou dnech. Gelové nehty jsou sice odolnější, ale mají své nevýhody (vyšší cena, UV záření z lampy, špatné sundávání). Co takhle nechat si své přírodní nehty a ozdobit je lakem, který nějakou dobu vydrží?

Do Česka se dostala série laků Enii Week Polish, které boří mýty. Jak tvrdí název (week je anglicky týden), na nehtech vydrží týden, v případě dobrého stavu přírodních nehtů i déle. Pochopitelně záleží také na práci, kterou děláte. Pokud sedíte v kanceláři, vydrží vám déle než při manuální práci, ale není to pravidlem, pokud jsou vaše vlastní nehty, na které lak dáváte, kvalitní.

Enii Week Polish se zaměřuje na všechny nedostatky běžných laků. Nejen že dlouho vydrží a rychle schne, ale velice snadno se aplikuje a je pro přírodní nehty šetrný. Barva se neodlupuje a zůstává dlouho lesklá a sytá, nejsou na ní vidět tahy štětečkem. Konečně dospějete k tomu, že si odlakujete nehty opravdu tehdy, až budete chtít změnit barvu, a ne tehdy, až se vám začne po dvou dnech loupat. Lak Enii Week Polish lze odstranit běžným acetonovým odlakovačem.

Jak se Enii Week Polish používá?

Nejsou v tom žádné složitosti, vše je stejné jako s obyčejným lakem. Samozřejmostí je úprava nehtů pilníkem a zatlačení kůžičky, následně odmaštění nehtů. Doporučuje se nanést dvě vrstvy barevného laku a po každé počkat, než zaschne (cca 4 minuty). Nahoru je dobré nanést ještě závěrečný průhledný lak z řady Enii Week.

Kde ho sehnat?

V drogerii jej nepořídíte, jedná se o exkluzivní lak, který využívají spíše v salonech. Domů si jej můžete objednat přímo na www.enii-nails.cz. Dostupný je ve dvaceti různých barvách, z nichž si určitě vyberete. Výhodně pořídíte sadu obsahující dva laky s barvou vašeho výběru, jeden vrchní lak a acetonový odlakovač. To je všechno, co potřebujete pro perfektní nehty.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 − 2 =