Domov

Keramická a závěsná čarodějnice – stylová dekorace domu

Když se řekne čarodějnice, představíme si ohavnou ženu s bradavicí na nose s rozcuchanými vlasy, která si vaří magické lektvary v obrovských kotlích. Jen málokdo ví, že byly dříve čarodějnice považovány za velmi chytré ženy, které dodržovaly zákony vesmíru a přírody. Využívaly sílu bylinek a byly znalkyněmi veškerých principů života.

Čarodějnice vyhání z domu smutek a smůlu

Lidé se dříve domnívali, že byly čarodějnice tajemné bytosti, proto z nich měli strach. Dnes už moc všem báchorkám nevěříme. Tyto magické ženy byly znalé přírodních zákonů, to se nedá popřít. Věděly si rady s každou bolístkou na srdci i na duši. V historii však vystupují čarodějnice nejen jako ošklivé babizny. Mnohé z nich se pyšnily dechberoucí krásou, elegancí a moudrostí, proto byly častokrát zavrhovány.

Dekorace v podobě čarodějnic je populární

Dnešní lidé mají v lásce tajemné věci, protože si myslí, že mají kouzelnou moc. To platí také pro keramické a závěsné dekorace čarodějnic. Jak už bylo řečeno, vypuzují z domácností smůlu a žal. Proč neobohatit svůj interiér i exteriér nádhernými postavičkami? Pokud máte zalíbení v takovýchto dekoracích, podívejte se na internetové stránky ANDREAS keramika, která nabízí české produkty. Právě zde najdete pestrou paletu ručně vyráběných modelů, které si můžete pověsit na zeď či na domovní zvonek.

Kvalitní česká ruční práce za příjemné ceny

Faktem je, že jsou keramické čarodějnice k dostání v nejrůznějších obchodech a supermarketech, ale jejich původ je nejistý. Často jsou nekvalitně zpracovány. V e-shopu ANDREAS keramika lze zakoupit keramické i závěsné produkty v mnoha provedeních a designech, které jsou české ruční vyroby. Zapomeňte na dekorace pofiderního původu a vylaďte si domov pěknými věcičkami, jež bude každá návštěva obdivovat.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 − one =