Životní styl

Když žena hledá kancelářské křeslo

Jsme menší a subtilnější, chceme sedět na měkčím a rozhodně máme jiné požadavky na design. A díky tomu obvykle skončíme u psacího stolu s nějakou designovou židličkou nebo přinejlepším s kancelářskou židlí. Ale kancelářské křeslo – to je zcela jiné pohodlí. Mám pro vás tip na takové, které se vám bude líbit.

Kancelářské křeslo King – překvapí i královny

Odzkoušeno! Toto křeslo má pro ženy mnoho plusů. Začnu designem. Univerzální černá většinu z nás nadchne a když už ne to, tak alespoň nezklame. Krásné prošívání naznačuje design luxusních křesel, skvěle vypadají i chromované části područek nebo nohou. Plastové nevypadají tak dobře.

Tvarově je křeslo dostatečně velké. Což naznačuje i jeho nosnost 120 kg. Přitom ale je ergonomicky mnohem vhodnější než řada jiných, která mají třeba příliš vysoká záda, často pro nás ženy nevhodně a nesmyslně klenutá v bederní oblasti.

Materiál, který nezklame

Kůže kancelářská křesla prodražuje a textil či levná koženka nejsou tím pravým. Kancelářské křeslo King nabízí kompromis – eko kůži. Je měkká, pohodlná, snadno udržovatelná, a když se nové křeslo zrovna nerozhodne dennodenně si svými drápky značkovat vaše kočka, tak i trvanlivá. Pohodlí materiálu si užijete v zimě i v létě – eko kůže nijak nadměrně nechladí ani nepřehřívá.

Kancelářská křesla židle Atan ocení i zbytek rodiny

Vám se určitě zalíbilo kancelářské křeslo King, jehož výhodou je, že pokud máte pracovní koutek spolu s manželem vedle sebe, tak toto křeslo rozhodně neurazí ani muže. Vzhledem ani velikostí. Svým dětem dopřejte, co se bude líbit jim. Kluci nepohrdnou kancelářským křeslem v závodním čili racing stylu, vaše holčička ocení třeba menší barevné kancelářské křesílko.

Atan nábytek nabízí kancelářské židle a křesla pro celou rodinu. A nejen to. V nabídce jsou i další typy židlí. Židle Atan zařídí vaši jídelnu, pracovnu i dětský pokoj. V nabídce nechybí barové, dětské, rostoucí ani zahradní židle. Najdete zde židle skládací, křesla i polokřesla. Prostě vše pro pohodlné sezení.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eight + 6 =