Krása

Kdy a proč jít na plastiku očních víček?

Máte pocit, že vaše oči už nevypadají tak, jako v mládí? Může to být způsobeno kůží, které s léty ochabne, začnou se tvořit záhyby a oči získají jiný vzhled. V případě, že vás trápí pokleslá víčka, vypadáte starší a unavenější, než ve skutečnosti jste. Plastika očních víček je poměrně bezproblémový zákrok, který vám dokáže ubrat několik let. Kdy je vhodné ho podstoupit a co to obnáší?

Když horní oční víčka částečně překrývají oko

Ochablá kůže na horních víčkách často zakrývá část oka, což vede k tomu, že ve výsledku člověk vypadá staře. Je to způsobeno tím, že s věkem ubývá kolagen, který může za pevnost pokožky a který drží oční víčka přesně tam, kde mají být. Problém převislých horních očních víček může být způsobem také rychlou ztrátou hmotnosti, kdy se pokožka nestačila vyrovnat s tím, že se zmenšila tuková vrstva. V každém případě je dobré nechat si udělat plastiku víček, která problém jemně a elegantně vyřeší.

Váčky pod očima kvůli tukovým prolapsům

Tukové prolapse způsobují problém u dolních víček, kde se tvoří nevzhledné váčky, které opět příliš nepomáhají mladistvému a svěžímu vzhledu. Bohužel se nejedná pouze o problém lidí trpících nadváhou, ale tento kosmetický nedostatek mohou řešit i všichni ti, kterým se již podařilo zhubnout, nebo mají pouze pár kil navíc a trápí je genetické předpoklady pro ukládání tuku právě do této oblasti. Plastika víček je opět dobrým řešením, kdy je řez opatrně veden v linii řas přesně tak, aby výsledná velmi drobná jizvička nemohla být vidět.

Jak postupovat?

Pokud se chcete zbavit tohoto kosmetického problému, využijte možnost plastiky víček. Není se čeho obávat a zákrok je veden zkušenými chirurgy. Místo zákroku je umrtveno lokální anestézií a stopy po zákroku jsou opravdu minimální. V rámci rekonvalescence se několik dní oční víčka chladí a možné komplikace jsou opravdu minimální.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 4 =