Krása

Každá žena by se měla naučit navštěvovat kosmetický salon

Všechny chceme být dokonalé a je potřeba si přiznat, že samy na to určitě nestačíme. Pokud nejste vystudovaná kosmetička nebo se vyloženě nezabýváte péčí o pleť a manikúrou, asi těžko budete vědět, jak se o sebe správně starat. Poradí vám v kosmetickém salonu.

V mnohých ženách ještě stále převládá představa, že kosmetický salon navštěvují pouze znuděné bohaté dámy. Opak je ale pravdou. Chodí tam i naprosto běžné ženy, do kterých byste to možná ani neřekly. Kosmetika totiž neznamená jen líčení a nehty. Důkazem toho je kosmetický salon Praha Studio Lavande zaměřující se na péči o pleť, masáže, manikúru a pedikúru. Při návštěvě těchto služeb nejde primárně o krásu, ale také o zdraví.

Základem je čistá pleť

Spousta žen poprvé navštíví kosmetický salon kvůli ošetření akné. Když doma vyzkoušíte spoustu přípravků a stejně nic nefunguje, neznamená to, že se máte vzdát. V kosmetickém salonu mají osvědčené přípravky a procedury, které vás nevzhledných pupínků skutečně zbaví.

A to platí i o černých tečkách – dalším nešvaru, se nímž se všechny potýkáme. U některých z nás jsou výraznější, jiné už objevily fungující triky. Pleť je potřeba pravidelně čistit. Jestliže nevíte jak a nechce se vám nakupovat drahé přípravky, ve Studiu Lavande vám pomohou.

Pomocí ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí umí dokonce odstraňovat jizvy a zrohovatělé vrstvy pokožky. Galvanická žehlička omladí pleť a mikromasáž očí vás zbaví kruhů pod očima. Všechny neduhy na pleti mají své řešení.

Samozřejmě se chceme líbit

Pak přichází na řadu ta další část kosmetiky. Manikúra, pedikúra a líčení. Opět se budete možná divit, ale manikúra a pedikúra se nezaměřují pouze na nehty. Pečují celkově o vaše nohy a ruce. Kosmetičky vědí, jak zjemnit kůži a dodat nehtům zdravější a lesklý vzhled. Kosmetické ošetření nohou vás také zbaví plísní a mykóz. Jak vidíte, opět je to o zdraví.

A nakonec jsou tu ještě zmiňované masáže, které snad ani není nutné dlouze představovat. Je široce známé, že mají pozitivní vliv na duši i tělo. Medová detoxikační masáž funguje jako prevence proti chorobám, anticelulitidová masáž s ozonovým zábalem zase odstraňuje celulitidu a strie.

Zíráte, co všechno umí kouzelné ruce kosmetiček v kosmetických salonech? Přijďte si to samy ověřit. Kosmetika v Praze ve Studiu Lavande už na vás čeká.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 4 =