Podnikání

JustPrint – tisk online, který dá tvář vaší corporate identity

Corporate identity mluví za vás i vaši firmu. Zvyšuje povědomí o značce, zjednodušuje její zapamatovatelnost, a tím dokáže dokonce zcela zásadně redukovat marketingové a reklamní náklady. Navíc dává vašim výrobkům či službám image, čímž navazuje kontakt přesně s tou cílovou skupinou, o kterou stojíte. Pokud jste se tedy při tvorbě CI nespletli, což už je ale jiná kapitola. Bez tištěných materiálů je však i v dnešní online době corporate identity nedostatečná. Papír umí totiž pořád divy.

Tiskněte, abyste byli vidět

Je jedno, jestli je váš business spíše offline, nebo zcela online. Vždy potřebujete tištěné materiály, a právě ony jsou dokonalé pro prezentaci vaší corporate identity. Hlavičkové papíry, potištěné obálky, stylové vizitky – nic z toho není přežitek. Naopak. Povýšily na marketingové nástroje, mnohdy dokonce na luxusní prezentační předměty. Podobně jako další praktické kancelářské pomůcky a potřeby, kterým CI sluší. Ať již jde o kalendáře, desky, psací bloky, či lepicí pásky, které obrandují i balíčky, jež zasíláte svým zákazníkům. Nezapomeňte ani na reklamní tašky či tištěné propagační bannery. Všechny tyto tiskoviny, ať již na papíru nebo na fóliích, pro vás vytiskne ostravská tiskárna JustPrint.

TIP: JustPrint ­– tisk online

Tiskárna, která žije online

JustPrint je moderní tiskárna, do které nemusíte chodit. Veškeré podklady pro tisk snadno zadáte online a po vytištění vám budou doručeny kamkoliv v České republice. Tiskárna nabízí kvalitní tisk moderními technologiemi, obrovský výběr materiálů a bohaté zkušenosti se standardními i se specifickými zakázkami. U těch běžných nemusíte žádat ani o kalkulaci. Stačí vyspecifikovat, o co máte zájem, a na stránkách tiskárny najdete přímo tiskové kalkulačky, díky kterým obratem víte, kolik vás tisk bude stát. Podívejte se třeba na tisk vizitek či letáků. V tiskárně však umí mnohdy i nemožné, a tak se nebojte poptávat i specifické formy tisku. JustPrint, to je levný tisk, který nikdy nešidí na kvalitě.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

14 − 12 =