Výživa, Zdraví, Životní styl

Jídelníček na míru vám pomůže zhubnout

Jen těžko se shazují přebytečná kila, když nevíte, jak na to. Podobně jako u všech záludných úkolů, i tady je vhodné předem znát jasný postup, abyste mohli úspěšně dosáhnout svého cíle. A cestou ke štíhlé postavě je například jídelníček sestavený přesně vám na míru.

Vynechat všechno sladké, slané i mastné, dopřávat si co nejčastěji zeleninu a ovoce, místo světlého pečiva jíst to tmavé. A pořád a pořád si počítat kalorie. Tak zní nejčastější poučky u všech možných diet. Jenže když to zkusíte, brzy přijdou zádrhele – neodolatelná chuť na sladké, nemožnost jíst v práci pravidelně, večerní vlčí hlad a přejídání se u ledničky a hlavně neschopnost přesně si spočítat snědené kalorie. Tak co s tím? Nemusíte věšet hlavu, pomoc je blízko.

Jídelníček od profesionálů

Řešením takových ošemetných úkolů je nechat si sestavit jídelníček na míru – tedy přesně pro váš typ postavy a odpovídající vašemu hubnoucímu cíli. Takových návodů si sice na Anorexiainternetu můžete postahovat stovky, ale budou vážně fungovat i u vás? Když si ho necháte sestavit od výživového poradce, který s vámi předem vše prokonzultuje a změří si všechny vaše hodnoty, pak teprve bude jídelníček fungovat. A nemusíte za něj platit tisíce, odborník vám ho sestaví zdarma. Jen klikněte sem a podívejte se třeba na vzorový jídelníček, abyste věděli, co vás přibližně čeká.

Zdravě a levně

Přitom u návodu, jak a co máte kdy jíst, to nemusí končit. Pokud chcete skutečně zhubnout a netrápit se při tom, můžete zajít do některé z mnoha poboček společnosti Naturhouse, která se na snižování váhy specializuje. A zaměstnává spoustu odborníků na výživu i hubnutí. Pobočky má navíc v každém kraji, a to vždy několik. Můžete si tedy zobrazit seznam a najít si tu, která je nejblíž vašemu domovu. Pak se stačí jen objednat zdarma na konzultaci a probrat s odborníky váš cíl. To je první krok k jeho splnění.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 + eleven =