Životní styl

Jan Friesner: Fotografování svateb a plesů v Olomouckém kraji

Pomalu, ale jistě se nám blíží plesová sezóna a s ní samozřejmě také plesy maturantů. Pro každého studenta a jeho rodiče se jedná o velice výjimečnou událost, kterou je potřeba patřičně zdokumentovat do rodinného alba.

Působení ve městech na Olomoucku

Ať už vás čeká právě zmiňovaný ples, anebo jiná důležitá událost, je rozhodně na místě uvažovat o najmutí fotografa, aby bylo vše zdárně zdokumentováno. Jestliže bydlíte v Olomouckém kraji, máme pro vás tip na velice šikovného a kvalitního fotografa. Jan Friesner působí ve všech městech na Olomoucku, jako Olomouc, Prostějov, Šternberk, Přerov, Mohelnice, Šumperk a jejich blízké okolí. Fotografování maturitních plesů se věnuje už dlouhá léta, tudíž má s těmito akcemi bohaté zkušenosti.
Nabídka služeb pana Friesnera však nabízí mnohem více, než je fotografování plesů. Pozvat si jej můžete také v případě, kdy je potřeba uchovat vzpomínku na třídu pro budou budoucí generace, protože se věnuje taktéž fotografování škol a školek v Olomouckém kraji. Na jeho webových stránkách máte možnost zadat nezávaznou poptávku a zjistit tak, na kolik peněz by vás takové hromadné focení přišlo.

Fotografování svateb

Svatba bývá obvykle považována za jeden z nejkrásnějších dnů v životě. Nedílnou součástí obřadu, hostiny i následující volné zábavy bývá v dnešní době mimo jiné svatební fotograf. Opět, pokud si své “ano” plánujete říct v Olomouckém kraji, máte možnost kontaktovat pana Friesnera. Kvalitní fotografie jsou pro novomanžele velice důležité, protože v nich i po letech vyvolávají příjemně hřejivé vzpomínky na jejich velký den a nostalgicky je vrací zpátky do minulosti.
Fotograf Jan Friesner svým klientům dále nabízí ateliérové focení, focení párů, produktové fotografie a mnoho dalšího. O kvalitě práce se můžete přesvědčit na jeho webu, kde naleznete fotografické portfolio.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighteen − 9 =