Auto-moto

Jaký vůz Škoda zvolit?

To, že je Škoda nejlepší český vůz, ví úplně každý. Kterou si však vybrat? Možností má kupec mnoho, jde o to, jaký automobil přesně hledáte. Pojďme si teď srovnat tři populární vozy Škoda.

Škoda Kodiaq

Jako je u boleslavské automobilky běžné, vsadila na kvalitu za přijatelnou cenu. Když ji srovnáme s ostatními vozy SUV zahraničních firem, zjistíme, že ve výsledku je na tom o mnoho lépe než zbylí konkurenti. Pokud jde o zrychlení nebo spotřebu, rozhodně za ostatními nezaostává. V čem má ovšem největší výhodu, je prostornost. Objem kufru uspokojí i velkou rodinu, která se vydává na dlouhou dovolenou. V tomto ohledu se opravdu jen těžko hledá konkurent. Její rozměry jsou o něco větší, než je u tohoto typu aut běžné, možná právě proto dostal automobil jméno po severoamerickém medvědovi. Kromě povedeného designu nabízí i další zajímavé služby. Jistě využijete navigaci, asistenta parkování, a navíc je za vás hlídán i mrtvý úhel v zrcátku, jeden z nejnebezpečnějších faktorů řízení. Taková je Škoda Kodiaq.

Škoda Fabia

Škoda Fabia je jedním z nejznámějších typů. Její modernost dokazuje funkce SmartLink, díky němuž zařízení propojuje se smartphonem. Velmi povedený interiér vás jistě potěší, ale spotřeba benzínu kolem čtyř litrů je pro řidiče ještě důležitější. Zároveň jistě každého zaujme i nízká cena, auto se dá pořídit již od 250 tisíc korun. Tak levné auto dnes už těžko seženete. Oproti Kodiaqu jde o menší auto, to se projevuje na trochu větší “mrštnosti” na silnici, pneumatiky přiléhají k povrchu a minimalizují možnost smyku i v zimních měsících. Stačí si jen už vybrat barvu, jež bude nejvíce sedět k vašemu stylu!

Pořád jste se ještě nerozhodli, jaký automobil si zvolit? V tom případě se ještě podívejte na Škoda Superb. Velmi složitě budete hledat lepší vizitku vašeho postavení!

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 − 9 =