Vizáž je pro každou ženu velmi důležitá
Krása

Jaké triky vizážistů používají hvězdy

Celebrity, které se tak často objevují na červeném koberci, často plně důvěřují svým vizážistům. Některé z nich totiž ani nevědí, jak se sami namalovat. Pokud nemusí, chodí bez make-upu. Nicméně některé z nich si ze spolupráce s vizážisty berou i něco pro sebe.

Základem denního make-upu je samozřejmě řasenka. Často se mi stává, že otisk řas mi nechá na víčkách, nebo pod očima černé skvrny. Moje vizážistka mě naučila jak s nimi zatočit. Stačí namočit kosmetickou tyčinku do základního make-upu a jednoduše ošetřit místa s otisky řasenky. Tak mám jistotu, že si nezničím celý make-up. Tak toto nám radí Ema Watson.

Eva Longoria říká, že pokud by si měla vybrat pouze jedinou kosmetickou věc, tak by to byla řasenka s kolagenem. Ta prý jediná dokáže kompenzovat nedostatky jejich řas, protože je umí krásně prodloužit. A prý toho využívá opravdu každý den.

Natasha Bendingfield zase nedá dopustit na radu své vizážistky. Zpěvačka potřebovala řasenku, která jí vydrží bez opravování celý den. Dozvěděla se o Lancome Hypnose, která nejen že vydrží celý den, ale navíc se prý řasenka nerozmazává ani při pláči.

Vizáž je pro každou ženu velmi důležitáEma Stone ještě dodává, že důraz na oči je jedna ze dvou základních věcí dobrého make-upu. Kromě řasenky jí prý vizážistka poradila i hodně spánku.

Opravdová mistryně líčení Jennifer Aniston říká, že bez své vizážistky by nikdy nevěděla, jaký poklad jsou pudry s dodatkem zesvětlujících částeček. A že by bez ní nezkusila, co dokáže Lip Pencil Duo, kterou kdysi od vizážistky dostala na jedno focení, ale od té doby bez ní neudělá už ani krok.

Zdá se vám, že byste měla schovávat svoje obočí, protože není dost hezké? Teprve po jednom z rozhovorů s vizážistkou jsem si uvědomila, že stojí za to přijmout své nedostatky. Nikdy jsem neměla ráda své obočí a jeho vytrhávání. Po tomto rozhovoru jsem pochopila, že na každém je něco divného, a že nedostatek můžu využít ve svůj prospěch. Bez vizážistky bych to nepochopila. Tak uzavřela svoji myšlenku známá herečka Lily Collins.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − 2 =