Móda

Jaké oblečení bude trendy letošní jaro?

Nejbližší předpovědi naznačují, že zima bude pomalu ale jistě předávat žezlo, a tak můžeme čekat jarní období. Samozřejmě jaro je obdobím, kdy ještě můžeme očekávat chladnější teploty, ale mnohem častěji se již objeví příjemné slunce, které bude dne perfektně prosvětlovat. A v tomto ohledu je určitě dobré vědět, jaké jsou vlastně trendy v oblečení, které bychom měli letošní jaro nosit. A oproti loňskému roku nás čekají poměrně zajímavé změny.

To, co v každém jarním dni rozhodně přijde vhod, to je jsou zajímavé kabáty. Zapomenout bychom však měli na ty, které nám nabízejí mohutné límce, ale trendem pro letošní jaro jsou právě kabáty bez límce, které jsou hitem na módních přehlídkách a tak se dá očekávat, že se samozřejmě stanou hitem i našich butiků. Zajímavé změny však dojdou na řadu i v oblasti sukní. Zatímco dříve byly velkým hitem stále kratší a kratší modely, o letošním jaru s nimi rozhodně nezaujmete – tedy rozhodně ne nikoho, kdo trendy sleduje.

Hitem pro letošní rok sice stále jsou sukně, ale již ne krátké, ale naopak delší, a to ideálně řasené. Díky nim si tak budete

Zdroj: i-moda.cz
Zdroj: i-moda.cz

moci užít nejenom mnohem větší pohodlí, ale zároveň nebudete muset neustále hlídat, zda sukně perfektně sedí. A z hlediska barev rozhodně budou jedničkou světlejší provedení, a to bílá či béžová. K sukni samotné je poté ideální třeba pletený svetr, který rozhodně vytvoří zajímavou kombinaci, a zároveň dokáže ve zmíněných chladnějších dnech skvěle zahřát. A v těch teplejších se naopak může hodin košile, u které se nemusíte bát ani pestřejších barev.

Z hlediska barev totiž budou hitem světlejší odstíny, ale především těch pastelových barev. To znamená, že každá žena bude mnohem výraznější a díky svému outfitu také nepřehlédnutelné. Doslova bude zářit v davu. A jakou barevnou kombinaci zvolit konkrétně? Rozhodně se neztratí třeba světle růžová či oranžová, nebo barva s nádechem odstínu meruňky. V tomto ohledu rozhodně můžete popustit uzdu své fantazii, a do teplých jarních dnů si vzít cokoliv, v čem se budete cítit dobře.

Na tyto barvu rozhodně bude navazovat takzvaný hippie styl. Samozřejmě nemusíte kvůli tomu hledat svá stará trička a džíny, jelikož hlavním motivem by měla být kombinace světlých a pastelových barev, a to doplněná o různé květiny. A to jak ve formě potisku, tak třeba ve formě vhodného doplňku. Tím vším tak dáte nejenom najevo, že se již pomalu ale jistě blíží jaro a léto, ale zároveň budete vypadat tak, jak si to aktuální mód trendy vyžadují. A to by jistě mělo být vaším cílem, jelikož nesprávně zvolené oblečení může způsobit i ne vždy příjemné situace.

A jelikož jsme zmínili také doplňky, rozhodně u nich musíme zůstat a představit si ten, který patří ke každé ženě. Tím je samozřejmě kabelka. A jelikož v minulosti mnoho žen razilo heslo čím větší kabelka, tím lepší, letošní jarní trendy se udávají zcela jiným směrem, a je tak doporučováno skutečně hledat co nejmenší modely, ideálně vyhledávaná psaníčka. Díky tomu tak kabelka nebude nijak zakrývat váš vzhled, a zároveň bude ve vaší ruce působit velmi elegantně.

To vše jsou tipy na to, jaké oblečení o letošním jaru nosit a jaké zvolit. Samozřejmě aktuální trendy by měli také odrážet také váš konkrétní vkus, který sama máte. Totéž platí o vašem celkovém stylu. A jelikož počasí již vypadá jarně, to pravé jaro stále ještě nenastalo, a tak máte čas koupit si nové kousky do vašeho šatníku, a vyrazit ven skutečně stylově. Není třeba bát se barev a různých jejich kombinací, jelikož stejně jako příroda oplývá zajímavými kombinacemi, můžete jimi oplývat i vy sama. Důležité je zaměřit se nejenom na detaily, ale i celistvost vašeho vzhledu. A poté budete dokonalá.

Trendy v oblékání na letošní jaro vám přinesl eshop: http://www.i-moda.cz

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen + 14 =