Móda

Jaké boty budou trendy letošní jaro?

Jaro pomalu ale jistě začíná, a tak stejně jako každý rok bude hrát všemi barvami, a slunce již naplno ukáže svou sílu. A právě toto období je ideální v tom, výrazně obměnit šatník. A to samozřejmě v tom smyslu, kdy byste se měla každá žena či dívka zaměřit na lehčí modely, a nebát se odvážnějších barevných kombinací. A totéž se samozřejmě týká také bot, které ke každému outfitu zcela jasně patří. A tak jaké jsou hitem?

Z hlediska barev bot jdou trendy v celkové jejich jednoduchosti, a tak nic nezkazíte, pokud zvolíte třeba béžovou, khaki, nebo jiné světlejší odstíny. Při výběru konkrétních modelů však můžete být mnohem odvážnější. A jelikož jaro přináší vysoké teploty, nejsou problémem, ba naopak jsou ideální, kvalitní dámské baleríny. Ty se během několika let staly obrovským hitem, jelikož jsou ideální třeba ke stylovému topu, sukni a k té nic nezkazíte, pokud obléknete i dámské legíny, ideálně třeba černé, nebo také zmíněné světlejší barvy.

A pokud jste mladá, svěží a energická, a nechcete jít trendem jednodušších odstínů, a naopak budete sázet na pestré barvy, přizpůsobte tomu i dané baleríny. Co byste řekla třeba na výrazné zelené síťované balerínky? Ideální na nošení v těch nejkrásnějších a nejteplejších dnech, kdy ony i vy budete doslova zářit.

Není to však jediná možnost, kterou lze v období jara zvolit, jelikož se nabízejí také stylové lodičky. Zde buďte skromná hlavně ve volbě podpatku, jelikož vždy je lepší raději menší. I ten však dokáže zázraky. K vodě jsou naopak dokonalé třeba pantofle, a to taktéž na podpatku, nebo stylové a maximálně jednoduché žabky. Tak schovejte do skříně dámské kozačky, a začněte nakupovat ty správné boty, a to ideálně na webu Stylomat.cz. Ten vás překvapí svým přístupem k zákazníkovi, bohatým výběrem, ale také příznivou cenou, které zaručeně neodoláte.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − 5 =