Láska a vztahy

Jak zlepšit svůj orgasmus?

Jenom málokterá žena ví, že existuje poměrně jednoduché cvičení, které nejenom že dokáže zlepšit prožitek při samotném sexuálním styku, ale navíc dokáže také velmi zvýšit prožitky při samotném orgasmu. Můžete si být jistá, že právě díky těmto cvikům se váš sexuální život stane naprosto nezapomenutelným zážitkem. Navíc cviky nejsou nijak náročné a lze je provádět v podstatě kdykoliv.

Tato unikátní metoda vznikla již v roce 1948, kdy ji vyvinul gynekolog Arnold Kegel. Kegelovy cviky spočívají především v posilování svalů, které vedou od kostrče až po stydkou kost, a nacházejí se kolem svěrače i samotné vagíny. Právě jejich posílením se výrazně zlepší váš celkový sexuální prožitek. Procvičení těchto svalů je přitom velmi snadné.

Stačí pouze tyto svaly v pravidelných intervalech zatínat. Vždy když jsou zaťaté, vydržte takto zhruba tři vteřiny, a poté povolte. Po několika vteřinách klidu celý proces opakujte, a to až pětadvacetkrát. Každé cvičení je vhodné opakovat alespoň 2x denně, a to 3x do týdne, ideálně však každý den.

Existuje však i druhá metoda, která spočívá v rychlém stahování a povolování těchto svalů. Důležitá je především frekvence a pravidelnost podobných svalů. Rychlost stahování by se měla podobat tepové frekvenci. Těchto stahů je také vhodné provést také alespoň 25, a to nejlépe každý den několikrát.

Výhodou těchto cviků je, že se dají provádět jak ve stoje, tak v sedě, nebo třeba v kleče. Nejsou však určeny výhradně pro vás ženy, ale může je vyzkoušet i váš partner. Díky tomu se dají mnohem lépe odstranit problémy s předčasnou ejakulací a dochází taktéž ke zlepšení prožitku z orgasmu. V neposlední řadě velmi výrazným způsobem podporují výdrž při samotném pohlavním styku.

Samozřejmě nic není hned a svaly se musí nejprve řádně posílit. Pokud budete tato cvičení pravidelně opakovat, první změny byste vy a popřípadě i váš partner měli pociťovat zhruba za 3 až 4 týdny.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 + 17 =