Krása

Jak vybrat správný fén?

Jsou to především ženy, které si potrpí na naprosto dokonalý účes. S ním souvisí nejenom pravidelné mytí kvalitními šampony, ale také fénování. Pojďme se společně podívat na to, jak vybrat ten správný fén, se kterým budete spokojena i vy.

Začínáme konkrétním typem

V dnešní době můžeme narazit na celou řadu typů vysoušečů vlasů, které se liší nejenom designem, ale třeba i praktičností. V tomto máte možnost jít cestou profesionálního vysoušeče, nebo vysoušeče pro domácí použití. Často se obě možnosti liší hlavně svým výkonem a různými funkcemi. Vhodné je zaměřit se i na délku přívodního kabelu, nebo celkové kompaktní rozměry daného fénu. To oceníte třeba při vašem cestování.

Jak je to s funkcemi?

Ty jsou v souvislosti s fénem určitě to nejdůležitější. Co by nás mělo zajímat nejvíce, to je určitě rozsah teplot, které nabídnou. Nejmodernější varianty umožní vybírat i z šesti teplotních stupňů, nebo studeného vzduchu. Dále by měl mít kvalitní fén na vlasy integrovaný také takzvaný ionizér, kdy nedochází k tvorbě statické elektřiny ve vašich vlasech a ty se tak mnohem lépe upravují. Dále je to samozřejmě i celkový výkon – tedy jakou rychlostí dokáže vysoušeč vlasů foukat daný teplý či studený vzduch. S funkcemi jistě souvisí také bezpečnost a tak by dnes měla být naprostou samozřejmostí tepelná pojistka.

Pozor na hlučnost

Poměrně velkým negativem většiny vysoušečů je jejich hlučnost. Čím je výkonnější, tím je často větší. Přesto lze ale najít možnosti, které uspokojí naše požadavky po obou stránkách. Najít je můžete v eshopu A-vlasy.cz, který je specialistou na sortiment právě spojený s vaším účesem. Nakupují v něm mimo jiné i kadeřnické salony, což je jistě perfektní argument, proč ho zvolit. Tím druhým jsou mnohé pozitivní recenze na Heurece.

Jak je to s cenou?

Té se dnes určitě není třeba bát. Ty šly v souvislosti s konkurencí výrazně dolů a tak lze vysoušeč, který splní vaše kvalitativní požadavky bez problémů zakoupit i za ceny okolo jednoho tisíce korun.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × two =