Krása

Jak si poradit s výběrem dámských plavek?

Nyní sice vládne zima, což ale nebrání tomu, abyste se začala pomalinku připravovat na léto. Nemůžete se dočkat, až opět vystavíte tělo slunečním paprskům? Nebo vyrážíte na zimní dovolenou do exotiky a hledání plavek je pro vás tématem č. 1? Máme pro vás několik tipů, na jichž konci je výběr dokonalých plavek pro vaši postavu.

Jednodílné nebo dvoudílné?

Nejdříve je třeba si sundat růžové brýle a reálně zhodnotit vaši postavu. Buďte soudná, nic si nenamlouvejte. Jestliže máte o několik kilogramů navíc, volte střídmější modely a spíše jednodílné plavky. Dobrou volbou jsou určitě tankiny, které rafinovaně skryjí i nějaká ta kila navíc. Jestliže chcete upozornit na poprsí a odpoutat pozornost od širších boků, volte plavky s vyztuženými košíčky. Aby vše fungovalo, volte košíčky pestré barvy v kombinaci s jednobarevnými kalhotkami. Asi nejvíce ženy bojují s nošením bikin. Dámy – než si bikiny obléknete – zvažte, zda na to ještě máte věk a nebudeme si nic namlouvat: Klasické bikiny s nevyztuženými košíčky si mohou dovolit jen slečny s pevným poprsím. Pokud vybíráte dvoudílné plavky, vždy si vyzkoušejte spodní i vrchní díl. Oba vám musí perfektně sedět.

Dejte na kvalitu

Při výběru plavek je to stejné jako u spodního prádla. Pokud se chcete cítit pohodlně a plavky vám mají sedět, je lepší vsadit na kvalitu. Naším tipem jsou značkové dámské plavky od Victoria´s Secret. Proč? Značkové plavky jsou ušity z kvalitnějšího materiálu, vydrží vám krásné i několik sezón. Značka Victoria´s Secret patří k top výrobcům plavek, její módní návrháři udávají aktuální módní trendy. S těmito plavkami budete IN. Plavky Victoria´s Secret jsou k dostání v rozmanité paletě barev i střihů, každá žena se v nich bude cítit jako bohyně. A co je hlavní – cena za trendy plavky Victoria´s Secret není vysoká. Drží se okolo 2 000 Kč, což je cena srovnatelná s ostatními módními značkami…

Potřebujete s výběrem plavek poradit ještě více? Praktické rady nabízí online magazín znackovedamskeplavky.cz.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

15 − ten =