Vzdělání a kariéra

Jak si doplnit manažerské vzdělání moderní formou

Na manažery jsou v posledních letech kladeny čím dál vyšší nároky. Věci se v době moderních technologií mění opravdu rychle a držet krok s novinkami v oblasti managementu není úplně snadné. Jedinou možností jak to dokázat je nezapomínat na vzdělávání. Kdo chce ve svém oboru patřit mezi opravdové špičky, musí sbírat nové znalosti po celý život.

Ptáte se, jak je možné studovat, když jste plně pracovně vytížení? Dnes je běžné vzdělávat se z pohodlí kanceláře či domova. Studium MBA na European School of Business & Management (ESBM) vám to umožní.

Studium MBA jako restart kariéry

Do studia se spousta manažerů pouští s vidinou posunu v kariérním žebříčku či lepšího finančního ohodnocení a většinou to tak opravdu dopadá. Zaměstnavatelé si snahy vzdělávat se váží, titul MBA, který v ČR není oficiálně uznávaným vysokoškolským studiem, je ceněný v zahraničí a také české firmy jej dokáží ocenit.

Vystudovat MBA na ESBM trvá jeden rok a většina vzdělávání probíhá formou e-learningu, tedy z domova. Pouze čtyřikrát za rok se vždy o víkendu koná celodenní workshop v centru Prahy. Začít se studiem mohou zájemci naprosto kdykoliv, vše je velmi flexibilní. Však si studenti sami volí, čím se chtějí zabývat a v rámci druhého a třetího bloku si určují volitelné moduly.

Vzdělání s využitím v praxi

Celé studium MBA je koncipováno především tak, aby mělo pro absolventy praktické využití. Během studia se zpracovávají seminární práce a případové studie, jež se mohou týkat přímo problémů z vaší praxe. Se vším vám poradí zkušení lektoři, také získáte přístup k zajímavé odborné literatuře.

ESBM ve studijním plánu vychází z tzv. Oxfordského systému výuky podobného britskému vysokoškolskému systému. U studenta není rozvíjena paměť nudných faktů, ale demonstrace schopností a dovedností na reálných příkladech. Tohle studium vás bude zaručeně bavit.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 − 4 =