Krása

Jak probíhá neinvazivní lifting obličeje a dekoltu?

S přibývajícím věkem se povoluje pokožka a vytváří se první vrásky v obličeji. Pokud hledáte způsob, jak odstranit nežádoucí známky stárnutí, nabízí se vám moderní metoda zvaná lifting. I v estetické medicíně se technologie neustále zdokonalují a inovují, přičemž před nedávnem světlo světa spatřil takzvaný BF lifting. O co se jedná? A jak vůbec probíhá?

Zájem je především o neinvazivní zákroky, které však po sobě zanechají viditelné výsledky. Přesně tak by se dal charakterizovat i BF lifting, což je v podstatě lymfomasáž aplikující se na obličej a oblast dekoltu. Používají se k tomu malé skleněné baňky, jež vyvíjí na pokožku jemné podtlaky. Vrásky se redukují, zároveň dochází k detoxikaci obličeje i dekoltu.

Jak BF lifting probíhá?

Zajímá vás, jak neinvazivní lifting obličeje opravdu probíhá? Proces je naprosto jednoduchý a poměrně rychlý. Skleněné baňky pracují s pletí jak zevnitř, tak i zvenku. Postupně se otevřou všechny póry, přes které potom mnohem lépe pronikají speciální krémy a séra. Odstraní se vrásky v oblasti obličeje, pokožka bude pružnější, odolnější a mladší.

Lifting obličeje probíhá tak, že se nejprve očistí a tonizuje pleť. Kosmetička potom vezme skleněnou baňku, kterou začne provádět BF lifting obličeje a dekoltu. Potom použije ultrazvukovou špachtli pro vyčištění pokožky, okysličí pleť ozonizérem a nanese aktivní séra pomocí ultrazvukové sondy. Před závěrečným krémem se ještě aplikuje maska.

Bezbolestný estetický zákrok

Po liftingu se můžete vrátit zpět ke svému každodennímu životu, omezovat se nijak nemusíte. Dokonce vás nadchne, že pokožka nebude mít žádné viditelné zarudnutí. Kontraindikace jsou nulové.

Jestliže tedy máte zájem o BF lifting obličeje a dekoltu, obraťte se na kliniku estetické medicíny BODY FACTORY.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × two =