Krása

Jak pečovat o své tělo? Silou přírody

Ačkoliv se nám mnohé farmaceutické firmy neustále snaží tvrdit opak, pravda je taková, že síla přírody je v mnoha ohledech tou nejlepší. Na mysli tak máme hlavně produkty, které mají čistě přírodní složení, které je v mnohých kulturách používáno odnepaměti. A právě taková přírodní kosmetika může být to pravé také na vaši pleť. Zvláště v případě, kdy všechny ostatní možnosti již selhaly a vy stále hledáte takový produkt, se kterým byste byli spokojeni. A právě ten vám přináší Himalaya Herbals. A jak už napovídá sám název této značky, jsou základem především himálajské byliny, ale rozhodně ne jenom ony.

Produkty jsou vyráběny společností Himalaya Herbal Healtcare, působící na světě již od roku 1930. Výrobky z čerstvě nasbíraných bylin z úbočí Himalájí vycházejí z tradičního indického učení Ajurvéda, které se praktikuje už 5000 let. V češtině Ajurvéda znamená dlouhověkost. Výrobky Himalaya Herbal nemůžeme označit jako 100% přírodní, nicméně jejich aktivní složka se tímto označením pyšnit může.

978d65b4988643ee7e6c5309cf70f15d.640x360Když se řekne kosmetika, většině lidí se vybaví pojem péče o pleť. Ale Himalaya Herbal nejsou jen pečující krémy, ale i zubní pasty, které neobsahují parabeny a žádná chemická bělidla a většina z nich ani fluor. Řada Himalaya Herbal Gum Expert obsahuje tzv. „žvýkací tyčinku“ Miswak a další přírodní látky, které mají stahující účinek, čímž se dostává péče především vašim dásním. A jak je známe, zdravé dásně jsou základem ke zdravým zubům.

Když už máte zdravý a zářící úsměv, stejně důležitá je i péče o rty. Balzámy na rty, stejně jako zubní pasty, neobsahují žádné chemické látky, tedy žádné konzervanty, umělá barviva či ropné produkty. Tyčinky jsou vyráběny na bázi retinolu, který zabraňuje stárnutí a rty dokonale hydratuje a dodává jim pružnost.

Nyní se dostáváme ke krémům, bez kterých bysme si péči o obličej neuměli představit. Pro všechny druhy pleti je 7efa1a3f8c30326793bbf69252bb47ec.640x360určen výživný a hydratační krém, který lze použít i na celé tělo. Za zmínku určitě stojí i produkty z Nimbové řady, které obsahují výtažky z tropického stromu Nimba, díky němuž mají výrazné antibakteriální a antidesinfekční účinky. V kombinaci s kurkumou jsou vhodné zejména na akné, zabraňují i opětovnému vzniku pupínků

Kromě zmíněných produktů Himalya Herbal jsou na trhu produkty na péči o vlasy, péči na zdraví, prostředky na čištění pleti, ale i speciální dětská kosmetika. Díky neustálému vývoji je na trhu stále více produktů, které neobsahují parabeny a tím se stávají ještě šetrnějšími k našemu zdraví. A kde můžete tyhle produkty zakoupit? Krom internetového obchodu si můžete vybrané kosmetické přípravky zakoupit i v obchodních sítích, jako je Albert, Globus, Tesco, nebo drogerie Rossmann.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × three =