Nakupování

Jak najít a využít slevové kódy při nakupování v e-shopech?

Zboží na internetu je většinou levnější než v kamenných obchodech, a když jste dostatečně chytří, můžete ho získat ještě se slevou. Není v tom žádná magie ani nic složitého, stačí vědět, kde ty nejlepší slevy hledat.

Věřte tomu nebo ne, ale spousta e-shopů dává svým zákazníkům různé slevy úplně zdarma. Vyplatí se jim to, ne všichni zákazníci je totiž využijí. Spousta lidí ani neví, že aktuálně nějaké slevy běží. E-shopy je oznamují v nějakém článku nebo třeba ve statuse na Facebooku, což se nemusíte dozvědět. A abyste nemuseli trávit hodiny hledáním těchto slevových kupónů, existuje web, který je všechny shromažďuje.

Jmenuje se SlevovyKupon.net a aktuálně jejich databáze čítá přes 1000 různých kupónů, téměř 5000 akčních nabídek, přes 100 vzorků zdarma a přes 100 soutěží. Nechybí slevy do nejznámějších českých internetových obchodů. Mají tu Alza slevový kupón, slevy do Tchiba, do MALL, Parfums.cz, Bon Prix a dalších.

Jak najít svou slevu?

Je to snadné. Na webu si v horním menu kliknete na „Obchody“ a vyberete písmenko abecedy, kterým začíná název e-shopu. Vlevo se vám pak otevře sloupec se všemi obchody začínajícími na dané písmenko. Najdete ten svůj a ihned uvidíte všechny slevy a výhody, které tam aktuálně platí.

Pokud pro e-shop, ve kterém chcete nakoupit, nic nenajdete, můžete zkusit jinou fintu. Prohledejte všechny obchody v dané kategorii (na hlavní stránce webu je po levé straně menu kategorií), je dost možné, že tam vámi požadovaný výrobek budou mít také. A se slevou!

Jak slevu uplatnit?

Klasické slevové kupóny se zadávají při dokončení objednávky. Jakmile kliknete na ikonku košíku v e-shopu a budete chtít zadat doručovací údaje, bude tam políčko s možností vložit slevový kód. Z webu SlevoveKody.net se vám po kliknutí na „Zobrazit kupón“ automaticky zkopíruje, takže nic neřešíte a jen při dokončení objednávky zmáčknete v příslušném políčku Ctrl+V a je hotovo.

Je to opravdu snadné. Vyhledání slevového kuponu přes web SlevovyKupon.net vám zabere maximálně pět minut. Ušetříte desítky nebo stovky korun.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

6 − four =