Domov

Já a výběr obývací stěny – neudělejte stejné chyby!

Nedávno jsme dokončili rekonstrukci našeho domečku a nastala chvíle, na kterou jsem se těšila jako malá holka – konečně jsme totiž ve fázi zařizování. Manžel řekl, že je to moje parketa, za což jsem mu vděčná. Jak jsem ale zjistila, úplně jednoduché to není. Poprvé jsem trochu narazila u výběru obývací stěny. Jsme sice spokojení, ale vím, že bych udělala i několik věcí jinak. Moje počínání jsem pro vás popsala a doufám, že vám to výběr stěny pomůže ulehčit…

U obývací stěny jsem se příliš soustředila na design

Mám ráda moderní styl, a proto jsem se nejdříve soustředila na design. Hledala jsem inspiraci všude možně a nejvíce se mi asi líbil portál Nabytek-dnes.cz, kde je inspirace víc než dost, doporučuji.

Sama jsem ale zjistila, že jsem se nechala designem trochu více unést. Naše stěna je sice krásná, ale už ne tak praktická. Líbí se mi police, a proto jsme vybírala stěnu, která jich má hodně. Vypadá to sice super, ale kdybych zvolila stěnu s více komodami, možná by mě to neustálé utírání prachu a rovnání věcí na policích dnes tolik nestresovalo!

Udělala jsem ještě jednou chybu. Neuvědomila jsem si, že barva obývákové stěny se hodně podepíše na celkové atmosféře pokoje. Chtěla jsem tmavou, zvolila jsem proto černou barvu. Kdybych si vybírala nyní, asi bych šla do světlejší, protože tmavá prostor tak trochu zmenšila a navíc je tu zase ten prach, který je na tmavé hodně vidět. Ale zase si říkám, že výběr tmavé stěny byl pro mě výzva. Musela jsem si totiž pohrát s doplňky, aby se vše vyvážilo a pokoj nevypadal příliš ponuře. Hodně mi v dolaďování celkového konceptu pokoje pomohl portál IDnábytek.cz a jeho obsáhlý článek na téma, jak zařídit obývací pokoj.

S cenou obývací stěny jsem velmi spokojená

Jediné, do čeho mi manžel mluvil, byla volba materiálu, který jde ruku v ruce s cenou. Nakonec jsme se shodli na dřevu, protože je odolné. Bála jsem se, že kvalita materiálu se hodně odrazí na ceně, ale měla jsem štěstí.

Pokud můžu radit: Kupte si obývací stěnu ZDE.

Mě obchod potěšil širokou nabídkou a nízkou cenou za moderní obývací stěny. Manžela zase hodně tím, že je možné si objednat i výnos a montáž. A ještě něco – mají zde dopravu zdarma.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve + 17 =