Anatomický polštář dopomůže lepšímu spánku
Domov, Zdraví

I polštář pomůže vašemu dobrému spánku

Nedávno jsem psal na webu Vydáno.cz článek o kvalitních matracích, které vám umožní pohodlný spánek, kdy si vaše tělo skutečně odpočine. No nezmínil jsem tam ale polštář, coby jeden z dalších velmi důležitých prvků nebo chcete-li článků proto, abyste si mohli ve spánku skutečně odpočinout a abyste se probudili v kondici bez bolesti hlavy či krční páteře. Úplně jsem zapomněl, že jsme v minulosti na jednom z našich webů hráli o anatomický polštář s pěnou, která se velmi rychle přizpůsobí vaši poloze.

Konečně zdravý polštář

Na svém gauči řeším spaní třemi malými polštářky pořízených v obchodním domě Ikea. Ne, neptejte se mě, jaké je na nich spaní. Šílené. Musím mít tři, aby to aspoň trošku šlo a stejně to Anatomický polštář dopomůže lepšímu spánkunejde. Něco tomu chybí. Už dávno přemýšlím, řekl bych, že skoro sním o polštáři s paměťovým efektem. Zdravé spaní na anatomickém polštáři vám totiž z počátku přivodí pocit něčeho jedinečného. Jednou jsem spal v hotelu, kde takové polštáře měli. Panečku to bylo super, opravdu dobré spaní z kterého jsem měl malý zážitek.  Anatomický polštář je vyroben z výplně, která se během vašeho spánku rychle přizpůsobí poloze vašeho těla a to pak netrpí a vy ráno nejste polámaní a otrávení a neprobouzíte se se slovy: „Bože, to byla zase noc“.

Ne, na vlastní kůži potvrzuji, že jedna noc v hotelu mě přesvědčila o tom, že tento fantastický polštář, který naše babičky neznaly a který je produktem současnosti je věc skutečně užitečná. Jediný problém je, že v noci občas slintám ze psaní – asi se mi vždy zdá o tlačence nebo kusu šunky od kosti. Je proto dobré volit polštáře s pratelným potahem. Potah svlečete a snadno vyperete. Své tři polštářky peru celé, ale už dlouho ne. K narozeninám si totiž přeju mimo jiné i anatomický polštář. Co jsem se díval takových polštářů je celá řada a zaujal mne jeden, který je vhodný pro spánek na břiše.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × 5 =