Životní styl

I drogerii již koupíte online! Vyzkoušeli jsme to za vás

Myslíte si, že online dnes můžete nakupovat pouze elektroniku, oblečení, nebo třeba dárky? Omyl. Stejně tak snadno lze koupit také drogerie, pro kterou jsme se vydali do eshopu Drogerie Xantea.cz, který na základě dostupných referencí vyzněl jako jeden z nejkvalitnějších. A jelikož náš nakupovalo více, prohlédli jsme téměř všechny sekce. Tou první byly prací prášky, kde nechyběl kompletní sortiment na trhu běžných značek, které nás překvapily rozhodně také cenou.

Značky, které nejsou v ČR k dostání

Příjemným poznatkem bylo to, kdy jsme zamířili i do jiných sekcí. V těch se totiž objevovali také značky z Anglie, které bývají na ostrovech velmi oblíbené, ale u nás jsou těžko k dostání. Především je to kvalitní kosmetika, které jsme zcela logicky také neodolali – zvláště s ohledem na nabízenou cenu. Naší volbou byly především šampony Batiste, které rozhodně můžeme doporučit z osobní zkušenosti. Další sekcí, kterou jsme navštívili, byly aviváže, které samozřejmě souvisí s praním jako takovým a již realizovaným nákupem prášku. To vše velmi snadno, jednoduše a za pár minut.

Nejenom do pračky, ale také do myčky

Při nákupu jsme ale nemysleli pouze na naše čisté oblečení nebo tělo, ale i na naše čisté nádobí. Logickou volbou tak byly tablety do myčky. K tomu jsme prošli i několik dalších sekcí, jaké e-shop nabízí a vybrali tak několik dalších kusů zboží, co nám doma zkrátka chybělo, a už jsme putovali k pokladně.

Snadné objednání a rychlé doručení

Co nás mile překvapilo, to byl i fakt, že pokud stihneme objednávku vyřídit do 13:30, bude zboží u nás hned druhý den – což se skutečně potvrdilo. Mimo to lze ale vybírat třeba ze 130 odběrných míst v ČR i SR, kam samozřejmě tento maloobchod, ale i velkoobchod zasílá. A to třeba i jeden samotný prášek Ariel, nebo třeba i stovky dalšího zboží, které se nacházejí ve skladu a centrále ve Zlíně. A protože k objednávce se není třeba registrovat, rozhodně jsme byli spokojeni z rychlosti. A pokud chcete být také spokojeni, přinášíme vám dárek, a to slevový kupon:

== SLEVOVÝ KUPON ==
Kód: CER20
Sleva: 20 Kč
Platí do 31.12.2014, lze použít opakovaně.
Platí při nákupu nad 550 Kč

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × 3 =