Damské hodinky v povedených designech
Móda

Hodinky pro sport i do společnosti

Myslel jsem si, že každý ví, jaké hodinky má nosit na sport a jaké do společnosti, ale když se všímám lidí kolem sebe, tak to moc nerozlišují a tak vidím slečnu na kolečkových bruslích v krásných pozlacených hodinkách s jemným páskem a naopak manažera, který má oblek od Bandi ale sportovní hodinky, které se opravdu k jeho obleku nehodí.

Když jdete sportovat

Na sport výrobci hodinek vyrábějí hodinky, které se přímo k tomu účelu hodí. Koupíte dámské i panské hodinky různých značek. A jak je poznáte? Zpravidla jsou bytelnější a mají Sportovní dámské hodinkyspoustu tlačítek, kterými ovládáte  třeba stopky. Outdoorové hodiny však umí mnohem více. Mají třeba barometrický výškoměr, speciální nerozbitná a nepoškrábatelná skla a další funkce, které sportovci využijí. Ale zkuste si vzít na ruku takové hodinky do společnosti a budete opravdu vypadat hloupě. Sportovní hodinky postrádají designové prvky a jsou více zaměřeny na funkčnost. Zpravidla taková vodotěsnost bývá samozřejmostí.

Hodinky do společnosti

Takové hodinky jsou úplným opakem sportovních hodinek. Jsou designově povedené , mají zpravidla kožené nebo kovové pásky a zvláště ty dámské se vyrábějí v mnoha variacích různých tvarů a také doplňků jako jsou různé šperky a drahokamy. Často se zde setkáte i s pozlacením nebo přímo ryze zlatými prvky Pánské poznáte také velmi snadno. Už na první pohled vypadají luxusně a elegantně. Materiály jako titan či safír jsou pro takové elegantní hodinky běžné. Luxusní dámské i pánské hodinky jsou ideální ke společenským šatům nebo obleku ale docela dobře je můžete použít i v běžném životě, kdy se nepotřebujete “hodit do gala”.

Značkové hodinky pro všechny

Ten, kdo si potrpí na značky jako Dolce Gabbana, Hugo Boss, Calvin Klein, Emporio Armani, Diesel  Bandit, Adidas, Puma, Casio, Timex, Swatch , Tissot a další značky bude zde ve svém Damské hodinky v povedených designechživlu. I značkový výrobci dnes již dělají modely hodinek pro mladé to znamená, že opustili konzervativní design (jen u některých modelů pochopitelně) a dělají hodinky, které prostě zaujmout na první pohled. Jsou někdy možná trochu šílené, ale jsou opravdovými skvosty. Takové hodinky pak můžete nosit v běžném denním životě, kde skutečně zaujmou každého svou nevšedností a neokoukaností.

K pánským i dámským hodinkám musím dodat jednu důležitou věc. Existuje spousta značek kvalitních, ale také řada těch, které jen napodobují právě ty modely kvalitních výrobců. Stojí sice méně, ale nevyplatí se. Jde o napodobeníny a náhražky a velmi brzy zjistíte, že hodinky, které vypadaly tak krásně ztrácejí již po měsíci na svém lesku. Osobně mám vyzkoušený obchod Timeup.cz, kde mají ověřené značky u nichž jsou hodinky prakticky nerozbitné. Kromě velkého sortimentu zboží, které mají vždy skladem se mi líbí i doprava zdarma nad 2 tisíce, což při koupi hodinek máte téměř zaručeno a kromě toho mají i dobré ceny. I když zrovna nepotřebujete hodinky má eshop stále co nabídnout. Můžete třeba koupit své drahé polovičce šperk. Ale pozor, mají zde i šperky pro pány  Najdete zde také velký výběr kabelek a pánských tašek, které se dostávají stále více do obliby. Z široké nabídky si vybere snad každý. Já už si jedny hodinky vybral, jsou od mé oblíbené značky Timex s kterou mám dobré zkušenosti.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 − one =