Móda

Hodinky boccia: Poznejte eleganci a lehkost titanu

Elegantní hodinky jsou nepřehlédnutelným praktickým doplňkem každého gentlemana. Atraktivní vzhled, propracovanost a kvalitní materiál zajistí, že se vám vaše hodinky budou líbit i za několik let, proto se nebojte tuto investici důkladně promyslet.  Kupujete-li si časomíru, mějte na paměti, že kupujete každodenního pomocníka, který zároveň vyjadřuje vaši osobnost.

Při výběru je důležité dbát na materiál, ze kterého jsou hodinky vyrobeny. V ideálním případě by na ruce neměly být cítit, jakoby s nositelem splynuly. Pokud ovšem nejste zastáncem těžkých ocelových hodinek, jejichž váhu potřebujete na zápěstí cítit. Často seboccia-titanium-3545-01-88x150 ale setkáváme s různými alergiemi na ocel. Elegantní časomíru můžete mít i antialergenní, například jako stylové hodinky Boccia z titanu.

U mužů jsou hodinky často jediným šperkem, kterým se zdobí. Proto je na jejich design a kvalitu kladen velký důraz. Německá značka Boccia Titanium se snaží svým zákazníkům vyjít maximálně vstříc, proto nabízí širokou škálu různých modelů, ze kterých si vybere každý.

boccia-titanium-3548-04-232x382Titanové hodinky jsou i pro alergiky, na rozdíl od ocelových. Právě značka Boccia Titanium se stala průkopníkem ve výrobě titanových hodinek. Výhody tohoto materiálu jsou nedocenitelné. Především díky svým jedinečným vlastnostem, kterými jsou: odolnost, lehkost, antialergičnost, poddajnost a elegantní vzhled. Titan se využívá nejen v leteckém či chemickém průmyslu, ale také v chirurgii nebo při výrobě šperků, golfových holí či luxusních rámů jízdních kol. Hodinky z titanu oplývají moderním vzhledem. Na své si ovšem přijdou i ti, kteří hledají klasiku.

U hodinek Boccia Titanium je kromě jiného samozřejmostí datumovka, stopky nebo tachymetr. Tyto kousky nabízí vše, co si může pokrokový a moderní muž přát. Díky nim lze vyjádřit svůj postoj k životu, osobnost a charisma.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven + three =