Děti

Hledáte unikátní kočárek? Víme, jaký zvolit

Narození dítěte je velmi očekávaná a pozitivní událost.  Co s ní souvisí, to je nutnost nákupu potřebné výbavy. V tomto ohledu můžete jít buď cestou klasiky, nebo skutečné originality. A pokud vás více zajímá druhá možnost, potom vsaďte na kočárky Bugaboo. Ty jsou na našem trhu spojeny s kvalitou, špičkovými materiály, ale i zajímavým designem. V minulosti tak vznikala řada zajímavých spojení, kdy se značka Bugaboo spojila s celou řadou zajímavých jmen, jako byl módní dům Missoni,návrhář Marc Jacobs, neboi známý umělec Andy Warhol.

Unikátní designová cesta pokračuje

bugaboo-bee-3-van-gogh (1)A právě tato unikátní cesta spojená se známými jmény ze světa módy a umění pokračuje. Ukázkou je poslední počin v tomto odvětví, a to kočárek Bugaboo Van Gogh. Jak už napovídá sám název, jde o designový model, který je spojený právě s malířem Vincentem van Goghem a jeho unikátními díly. Pokud budeme konkrétnější, je třeba říci, že do 2 dnů od představení této kolekce byla kompletně vyprodána. A to jasně svědčí právě o úspěchu tohoto modelu a o tom, že se jedná o něco skutečně unikátního. A pokud se o tom také chcete přesvědčit, najdete ho pod spojením Bugaboo Bee³ + Van Gogh.

Špičková kvalita a dokonalý vzhled

Samozřejmě ani u tohoto modelu společnost nijak nesnižuje ze svých nároků na prvotřídní konstrukci a moderní materiály. Ukázkou může být i to, že byl použit zcela nový typ látky. Dále se můžete těšit na koženou rukojeť, ale také praktické černý nákupní koš. A kde tento model Bugaboo Bee koupit? Samozřejmě online, a to na eshopu MyBabyStore. V současné době eshop však přijímá jen předobjednávky, jelikož první kolekce byla do dvou dnů vyprodána. Ten doporučujeme navštívit i v případě, kdy hledáte kolekci standardní, tedy klasickou. I ta má v daném směru rozhodně co nabídnout. Chcete-li pro své narozené miminko opravdu to nejlepší, je tato značka kočárků volbou, se kterou chybu rozhodně neuděláte.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen − 1 =