Domov

Hledáte rodinné bydlení v Praze? Vsaďte na nové byty na Praze 3

Žižkov se z dělnického předměstí vypracoval na luxusní městskou čtvrt vhodnou i pro rodinné bydlení. Developeři zde nachází dosud nevyužitá místa, a tak vznikají skvělé projekty, které k již existující zástavbě přidávají moderní bytové novostavby.

Nové byty na Žižkově

Byty na Praze 3 vznikají i v rámci projektu Byty na Vackově. Tato poklidná pražská čtvrt je součástí tzv. Horního Žižkova. Podél ulice Malešická, která spojuje pražské čtvrti Žižkov a Malešice, vyrůstá až 347 nových bytů, ateliérů a též nebytových prostor. Vackov se nachází poblíž nákladového nádraží Žižkov, které však podle urbanistického plánu brzy projde kompletní revitalizací a vznikne zde zajímavá obchodní čtvrt.

Dříve výletní místo Pražanů se proměňuje na místo ideální pro rodinné bydlení. Od konce 19. století byla v těchto místech známá výletní restaurace, která patřila rodině pana Vacka. A podle toho dostala čtvrť i jméno. Právě v tomto období začala v místě vznikat i čtvrť s rodinnými domky.

Na Vackově – na skok do centra a skvělé místo pro trávení volného času

Ne všechny nové developerské projekty se hodí jako rodinné bydlení v Praze. Lokalita Žižkova však vaše požadavky splní. K Vackovu přiléhá park Židovské pece, který je vhodný k odpočinku i k rekreaci. Věděli jste, že se v tomto místě nacházely vinice, které založil Karel IV.? Dnes jsou zde skvělá moderní dětská hřiště i trať pro in-line brusle.

Ale v docházkové vzdálenosti je též park Parukářka, Na Krejcárku nebo Vítkov. Současně v místě vzniká nové unikátní centrum s kompletní občanskou vybaveností, možnostmi nákupů i dalšího kulturního či sportovního vyžití. Nespočet atraktivních příležitostí nabízí také blízkost Vinohrad.

Přímo z čtvrti Na Vackově se dostanete cyklostezkou až k Hlavnímu nádraží a Seifertově ulici. Tzv. kralupská dráha protíná vrch Vítkov tunelem ve spodní části Žižkova.

Pojďte bydlet na Žižkov

V developerském projektu Byty na Vackově jsou k dispozici byty 1+kk až 5+kk. Vzhledem k umístění v širším pražském centru se prodávají za velice dobré ceny. Pořád je k dispozici dostatek volných bytů.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen − 8 =