Domov

Halloween se blíží, připravte se!

Halloween je oblíbený strašidelný svátek, který slaví velkou oblibu hlavně za velkou louží, tedy v USA. Jeho milovníci jsou však i v Evropě, a i u nás jich je stále více a více. A co patří mezi to nejcharakterističtější, s čím je Halloween spojený? Rozhodně to jsou vydlabané dýně, které mají vyřezané oči, a uvnitř nich je umístěná svíčka. Už to samo o sobě může v těch nejdokonalejších variacích vypadat lehce děsivě. A tomu všemu poté napomohou i samotné masky, do kterých obléknete právě vaše děti.

Vyberte si z celé řady kostýmů

Je jasné, že konkrétní kostým můžete buď vyrobit, nebo na to můžete jít mnohem lépe a jednodušeji, a daný kostým koupit. Právě3596 karnevalové kostýmy s tímto tématem jsou v tomto období velkým hitem. V nabídce jsou tak varianty jako kostlivec, černobílá nevěsta, kat, duch, pirát, smrtka a desítky dalších strašidelných motivů, které k tomuto svátku patří. A pokud právě vy, vaše děti a vaši známí slavíte tento svátek, neváhejte, jeden z kostýmů si kupte, a vyrazte právě k nim pro pořádný balík sladkostí. Stejně, jako v USA, kde děti obcházejí dům od domu snad v každém městě.

Ideální pro jakýkoliv věk

3590A ačkoliv v souvislosti s Halloweenem mluvíme především o dětech, ne vždy musíme kupovat kostýmy pouze pro ně. Tento svátek je totiž velmi oblíbeným tématem večírků i nás dospělých, a tak pokud na nich také chceme zazářit, jistě jsou halloweenské kostýmy tou správnou volbou také pro nás. A stejně jako v případě dětských, i u dospělých variant je z čeho vybírat. A z některých budete mít jistě strach i vy sami. A jelikož se termín tohoto svátku blíží, rozhodně neváhejte a vybírejte co nejdříve. Jedině tak budete vy, nebo i váš potomek vypadat za všech okolností naprosto dokonale – a samozřejmě strašidelně.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nine + 15 =