Domov

Granule Taste of the Wild: I váš pes si zaslouží to nejlepší krmivo!

Sdílíte domácnost s čtyřnohým kamarádem a ráda byste mu dopřála to nejlepší krmivo? V tom případě rovnou zapomeňte na běžné granule, které jsou k mání v supermarketu a přesedlejte na nefalšovanou chuť divočiny. Kam tím míříme? Chcete-li, aby se vašemu pejskovi dostávalo optimálního poměru všech důležitých živin, nepodceňujte skladbu jeho jídelníčku. K tomu nejlepšímu patří granule značky Taste of the Wild, které se vyznačují kvalitními surovinami a neobsahují žádné obiloviny. Nedají na ně dopustit špičkoví chovatelé a vůbec všichni páníčci, kterým na zdraví svých psů doopravdy záleží.

Granule Taste of the Wild pochází z produkce americké společnosti Diamonds Pet Product a vyrábí se v Gastonu v Jižní Karolíně. Kvalitní krmivo splňuje veškerá povolení potřebná pro prodej v zemích EU, ale oproti většině běžných granulí v mnoha ohledech vyniká. V čem konkrétně je lepší?

Zmínili jsme, že jde o „grain free“ krmivo, tedy bez obsahu obilovin. Není tajemstvím, že obiloviny trávící soustavu psů zbytečně zatěžují a není jediný důvod, proč by je měli konzumovat. V granulích je nahrazuje například hrášek a brambory. Hlavní složku však představuje čerstvé maso ze zvířat jako jsou bizoni, lososi, kuřata, srnky, křepelky, kachny či krůty.

Produktová řada krmiva zahrnuje granule Taste of the Wild pro štěňata i dospělé psy a jednotlivé typy lze navíc rozdělit dle hladiny proteinů a tuků. Na své si přijdou majitelé aktivnějších plemen, které vyžadují energeticky bohatou stravu podporující růst svalové hmoty, jakožto i páníčci „línějších“ pejsků s jinými požadavky na skladbu stravy.

Pokud se rozhodnete přejít na granule Taste of The Wild pro dospělé psy a doposud jste dávali pejskovi méně kvalitní krmivo, učiňte tak pozvolna. Vašemu mazlíčkovi může chvíli trvat, než si na vyšší podíl masa zvykne.

Tip: Konkrétní Taste of the Wild krmivo vám pomohou vybrat odborníci ze specializovaného obchodu MůjMazlík.cz, kde seženete kompletní spektrum granulí pro psy i kočky za skvělé ceny.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 − 9 =