Krása

Gelové nehty

Péče o nehty je velice důležitá a její kořeny sahají daleko do minulosti. Před více než pěti tisíci lety si v Indii ženy zdobily nehty. V osmnáctém století se začala objevovat v Paříži takzvaná francouzská manikúra, kdy je nehet zakončen typickým bílým obloučkem, přes který je nanesen průhledný nebo narůžovělý lak.

Hitem dnešní doby je modeláž gelových nehtů. V dnešní době může mít nádherné nehty každá dívka či žena a to ve velmi krátkém čase a za relativně rozumnou cenu. Kvalitní a dobře nasazené gelové nehty jsou navíc odolné vůči běžnému mechanickému poškození, mají dlouhou materiálovou stálost, vypadají přirozeně a jsou zdravotně nezávadné.

girl-20878_1280Samozřejmě s gelovými nehty se spojují i určitá rizika. Stejně jako u normálních nehtů se i gelový nehet může při silném nárazu zlomit nebo prasknout, gelový nehet může navíc odpadnout, nebo se může vyskytnout alergie na použité lepidlo, výjimečně se mohou projevit i záněty. Mezi další nespornou nevýhodu patří i to, že gelové nehty odrůstají spolu s vaším nehtem a třeba je po čase vyměnit nebo doplnit, podle toho jak jsou opotřebované.

Gelové nehty doma

Na různých webových stránkách najdete vzdělávací seriály, kde najdete postup jak si gelové nehty vymodelovat doma. Také se dozvíte jak o své nové nehty pečovat a tipy jak se o ně starat a jak s nimi zacházet, aby vám vydržely nepoškozené co nejdéle. Inspirací pro vás mohou být fotogalerie s gelovými nehty.

Je pro vás modeláž gelových nehtů v nehtových studiích příliš drahá a toužíte po tom se to naučit sama, abyste si gelové nehty mohla dělat v klidu domova, popřípadě svým kamarádkám? Pak právě pro vás je ideálním řešením domácí sada na modeláž gelových nehtů. Nejvhodnější je zakoupit si celou sadu na gelové nehty. Sada na gelové nehty obsahuje veškerý potřebný materiál pro modeláž a zdobení gelových nehtů, samozřejmě UV lampu. UV lampa má zářivky, které vám zaručí dokonalé vytvrzení gelu.

Gelové nehty budou nakonec vaší chloubou, vaše ruce budou stále vypadat, jako kdybyste přišla z nehtového salónu, a budou stále krásné a upravené. Neměli byste zapomínat na to, že ruce jsou vaší vizitkou a hodně o vás vypoví.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eight − seven =