Domov

Fasádní obklady, nebo obkladové pásky?

Rádi byste si obložili fasádu nebo jinak zkrášlili interiér? Elegantním řešením pro vás může být například obkladový kámen, či obkladové pásky na fasádu.

Na první pohled se může zdát, že jsou z přírodního kamene nebo cihel. Tak tomu ale není. Je ovšem pravda, že jsou od nich téměř k nerozeznání. Tak dobře vypadají. Vyrobeny přitom jsou většinou z betonu, plastu, popřípadě z jiného syntetického materiálu.

Nadčasový kámen

Výhodou kamene je jednoznačně to, že si notuje téměř se všemi materiály. A svou originalitou na oko působí naprosto jedinečným dojmem. Vašemu exteriéru i interiéru tak dokáže dodat ten pravý punc elegance. Popusťte uzdu své fantazii a budou se dít hotové divy.

Luxusní i nadčasová kamenná podlaha

Jaké máme možnosti? Do interiéru doporučujeme kamenné obklady a dlažbu. Podívejte se například na nabídku internetového obchodu kamenná dlažba Praha, jaké jsou možnosti. Jedním slovem nepřeberné. Takové obklady se budou vyjímat v kuchyni i v koupelně, na stěnách i na podlaze. Obzvláště v létě vás taková mramorová podlaha příjemně ochladí.

Obkladové pásky na fasádu

Luxusně působí i kamenný obklad na fasádu. A na základě jakých kritérií bychom jej měli vybírat? V první řadě si zjistěte technické vlastnosti obkladu, tedy zda je mrazuvzdorný, žáruvzdorný, voděodolný, jaká je jeho hmotnost a samozřejmě i cena. Hlavním kritériem pro vás ale zřejmě bude jeho vzhled. Důležité totiž je, aby obklad právě na vašem domě vyniknul, ale aby i esteticky zapadnul do jeho okolí.

Nechte si poradit od odborníků

Kvalitně zpracovaný materiál přírodního kamenného obkladu si můžete například prohlédnout v nabídce obchodu kamenné obklady Praha. Na stránkách vám rovněž poradí a nabídnou nejlepší řešení právě pro váš dům. Výběr jeho fasády je velmi důležitým krokem, a to proto, že fasáda bývá na doživotí. Ta kamenná tedy určitě.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen + seven =