Zdraví

Exkluzivní lázně pro léčbu problémů s pohybovým aparátem

Kouzelný park, klasické lázeňské vily a přitažlivá krása Podkrkonoší dýchá na všechny návštěvníky oblíbených lázní Velichovky. Do těchto lázní se jezdí léčit zástupy klientů, kteří trpí problémy s pohybovým aparátem. Lázně se zaměřují na komplexní i příspěvkovou lázeňskou péči. Od založení Velichovek v roce 1897 se na lázeňské pobyty pravidelně vrací celé generace klientů. V čem jsou lázně Velichovky výjimečné?

Ojedinělý zdroj léčivé slatiny

Lázně se pyšní ojedinělým zdrojem přírodní slatiny, jehož zásoby jsou odhadovány na dalších až 200 let. Slatina přináší úlevu při bolestech kloubů a páteře, a navíc i při svalovém přetížení. Rašelina ze zdrojů Velichovek obsahuje velké množství minerálních látek, a proto rašelinové zábaly v těchto slatinných lázních také pozitivně ovlivňují pokožku.

Rašelinová koupel zažehná bolesti kloubů, svalů i páteře

Blahodárná koupel probíhá ve směsi slatiny a vody o teplotě 42 °C. Slatina má vysoký obsah uhličitanu vápenatého, a tudíž slatinná koupel působí na celkové prohřátí organismu, vymizení bolestí a lepší fyzickou pohyblivost. Mnoho pacientů si rašelinovou koupel pochvaluje, protože je zbavila bolestí kloubů, svalů a páteře.

Slatinný zábal pro zlepšení pohyblivosti

Zábal je ve formě ohřáté rašelinové pasty, která se nanáší na dotyčnou část těla. Díky tomu dochází k prokrvení až překrvení daných partií. Na rozdíl od koupelí je rašelinový zábal vhodný i pro osoby s onemocněním kardiovaskulárního aparátu.

Lázeňské pobyty pro seniory

Velichovky jsou lázně na pohybové ústrojí, a tak mají v nabídce samozřejmě také pobyty pro seniory. Speciální balíčky pro seniory obsahují procedury, které významně zmírňují bolesti a urychlují zotavení po operacích a úrazech.

Relaxační wellness pobyty

Lázeňské víkendové pobyty jsou určeny pro všechny, kteří chtějí svému tělu dopřát prvotřídní péči. Balíčky wellness pobytů vždy obsahují ubytování, stravu a sadu lázeňských procedur dle výběru. Mnoho klientů jezdí do lázní Velichovek prožít nezapomenutelnou dovolenou.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 + 13 =