Děti, Rodinné finance

Elektronika dětem pod stromeček se slevou

Vánoce se blíží a vy začínáte přemýšlet, co koupit dětem pod stromeček. Pokud jsou malé, máte to snadné. Výběr hraček je obrovský. Čím starší však jsou, tím je to těžší. Jednou věcí si ovšem můžete být jistá. S elektronickými hračkami zabodujete vždycky.

Elektronických hraček je totiž obrovské množství. Od chytrých telefonů přes herní konzole až k tabletům. To jsou nejčastější elektronické dárky, které děti najdou pod stromečkem. Je jich ještě mnohem více (televize, notebooky atd.), ale výše jmenované jsou finančně dostupné. Když se vám podaří vychytat ještě slevu, budete spokojeni jak vy, tak vaše děti.

Kde hledat elektroniku se slevou?

Velký výběr smartphonů, tabletů a jiných technických vychytávek, ve kterých mají vaše děti přehled, najdete v e-shopu s elektronikou a jiným zboží www.oaza.cz. Zmiňujeme jej proto, že se vaší peněžence určitě budou líbit tamní ceny a také akce nazvaná Šťastná hodinka. V rámci ní máte každý týden v určitý čas možnost sehnat zboží až s 40% slevou.

Co dětem koupit?

Jednoznačně vedou smarpthony a tablety. Bez chytrého telefonu se žádné dítě 21. století neobejde. Nemusí jít zrovna o model za deset tisíc, stačí, aby měl fotoaparát, uměl přehrávat hudbu, dítě se přes něj dostalo na internet a mohlo si psát s kamarády na sociálních sítích. Takový pořídíte třeba za dva tisíce korun. Podobné je to s tablety.

Kapitola sama o sobě jsou herní konzole. Ani v tomto případě však nemusíte utratit tisíce. Možná ze svých dětských let vzpomínáte na gameboye. V dnešní době se dělá něco podobného, jedná se o různé kapesní hry, které pořídíte za pár stovek.

Dále můžeme doporučit fotoaparáty. Dají se sehnat různé krásné modely pro děti – například dětský digitální fotoaparát Gogen. MP3 a MP4 přehrávač pořídíte také za pár stovek, čtenáře potěší elektronická čtečka. Možností je opravdu nespočet.

E-shop Oáza nabízí nákup na splátky essox, jedná se o finalistu shopu roku 2014 v oblasti elektronika. Díky tomu se nemusíte bát nakupovat online. Je to pohodlnější a levnější. Při trefení šťastné hodinky je cena opravdu znatelně nižší než jinde.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen + thirteen =