Nezařazené

Elektrický paralyzér a jeho výhody

Je pravda, že se kolem nás nedějí jen příjemné věci. Mnoho lidí se bojí o sebe anebo své blízké. Je jedno, jaká je doba, protože trestné činy jsou nejen v České republice na denním pořádku. Díky elektrickému paralyzéru se můžete aspoň trochu ubránit.

Ideální pro obě pohlaví

Tato ochranná pomůcka se hodí pro muže i ženy. Pokud budou mít dámy v kabelce elektrický paralyzér, určitě z nich spadnou strach i obavy. Například cestou z noční směny je může potkat něco špatného. Díky paralyzéru a včasné reakci mohou zabránit nejhoršímu. To platí samozřejmě i pro mužskou populaci. Ne všichni pánové mají svaly jako Rambo, útočníci jsou často v přesile.

Člověk se musí někdy bránit

Elektrický paralyzér je jistou pomůckou sebeobrany. Ženám se vleze snadno do kabelky, mužům do brašny. Pakliže jdete třeba večer z práce domů a nebydlíte zrovna v nóbl lokalitě, je dobré ho mít přímo v kapse. Účinnost elektrického paralyzéru je nesporná, protože se s ním ubráníte, ale nikoho smrtelně neporaníte a nezpůsobíte ani trvalé následky. V podstatě dáte útočníkovi za vyučenou. Sebeobranný prostředek není zbraň, a proto si ho může koupit každičký plnoletý člověk. Jeho ovládání je snadné jako facka a zvládnou ho bez pochyby i zástupkyně něžného pohlaví.

Pro jaký model se rozhodnout?

Možná si stále myslíte, že je určen výhradně osobním ochráncům či policistům, ale není to pravda. Nejvíce ho ocení ženy, ale nesmí zapomínat, že ho lze použít ve vzdálenosti 1 – 1, 5 metru. Existuje nespočet druhů elektrických paralyzérů, například s integrovaným pepřovým sprejem, vestavěným alarmem, integrovanou lampou, baterií na dobíjení, pojistným vypínačem. Elektrické paralyzéry by měly sednout do ruky, a proto se vyrábí v nejrůznějších tvarech, provedeních a designech. Pokud si nevíte s výběrem rady, je nejlepší kontaktovat profesionály, kteří poradí, a u nichž si ochranné prostředky rovnou objednáte.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven + nineteen =