Móda

Dupačky pro dospělé – bláznivý a pohodlný trend

Dupačky jsou běžným oděvem malých dětí a v posledních letech se začaly vyrábět i pro dospělé. Přijde vám takový oděv poněkud šílený? Možná ano, ale nelze mu upřít pohodlnost a originalitu. Na doma a na spaní jsou dupačky skvělé, zahřejí a pobaví.

Hřejivý overal na zip

Kdo je vyzkouší, většinou si je pro teplíčko a pohodlí nemůže vynachválit. Dupačky pro dospělé se totiž vyrábějí z mimořádně měkkých, hebkých, hřejivých materiálů a mají střih overalu. To znamená, že se jedná o jeden díl vcelku pro horní i spodní část těla. Zapínání je většinou řešeno na zip, což je trochu nepohodlné ve chvílích, kdy si potřebujeme odskočit, jinak je to ale způsob praktický. Pro chladné dny a večery jsou dupačky z hřejivého materiálu jako dělané. Máte neustále zmrzlé ruce a nohy? Takový overal vám možná přijde vhod. A nosit můžete dokonce dupačky na spaní, máte-li doma zimu, nebo jedete-li na hory.

Komfort především

Když už bláznivý oděv, tak se vším všudy. Overal pro dospělé je k dostání v jasných až křiklavých barvách, ale samozřejmě, vybrat si můžete i nějaký umírněnější. Jedno je jisté, zima vám v něm doma nebude. Jednobarevné i vícebarevné overaly připomínají teplákovku v celku, ale najdou se i kousky, ve kterých se z vás stane plyšový medvěd. A pokud máte podobně naladěnou drahou polovičku, můžete si pořídit dupačky oba dva. Nepotáhne vám na záda, nikde nic neškrtí a nepříjemně neobepíná postavu. Doma přece chceme především komfort. Nebudete se muset chumlat do deky večer u televize a neustále se zahřívat horkým čajem.

Dupačky a celebrity

Dupačky nebo pyžamo pro dospělé ve formě overalu jsou u nás i ve světě velkým hitem, nosí je i celebrity. Většina lidí nosí dupačky jen doma, najdou se ale i tací, kteří v nich vyrazí ven, či dokonce do společnosti. Sledovat reakce okolí může být velmi zábavné, pokud máte odvahu udělat si ze sebe trochu legraci.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 − 1 =