Domov

Dřevěná postel z masivu: Klasika s puncem originality

Zařizujete aktuálně interiér vaší ložnice a přemýšlíte o jeho nosné součásti – posteli? Pokud ano, měli byste dbát především na materiál, z něhož bude vyrobena. Na trhu je několik různých, z nichž se nejčastěji prosazuje logicky masivní dřevo. Divit se této skutečnosti nelze, jelikož se jedná o materiál, který snoubí jak vysokou pevnost a bytelnost, tak i čistě přírodní původ a nekonečné množství zajímavých dekorů i barev. Výhod má ale masivní dřevo mnohem více.

Vydrží takřka navěky

Kvalitní postel ze dřeva dokáže přežít i několik generací. Tato skutečnost je neoddiskutovatelná. Vždyť si na modelech vyrobených z tohoto materiálu hověli již naši předkové několik století nazpět. Jsou vyrobené z masivních dřevěných desek, které jsou k sobě pevně přišroubovány. Bez problémů na celou konstrukci padne lamelový rošt, díky němuž je odpočinek na posteli v kombinaci s kvalitní matrací maximálně pohodový.

Ryze přírodní elegance

Masivní dřevo je typické především svým ryze přírodním původem. Těží se nejčastěji z tuzemských dřevin. Volit je možné například maximálně pevný buk s typickou barvou a viditelným letorosty. Poněkud ekonomičtější variantou je model vyrobený ze smrkového dřeva. Je světlejší, nicméně například se skříněmi ze stejného materiálu vypadá opravdu stylově. Dřevo je charakteristické také svými výbornými antiseptickými vlastnostmi. Spát na dřevěných postelích mohou bez problémů i alergici.

Vyberte si ze spousty provedení

Ať už se vám líbí dřevěná postel z jakéhokoli dřeva, vyberte si ji v eshopu Dona-shop.cz. K dispozici je tady spousta posteli s předním či zadním čelem a mnoha dalšími prvky. Koupit si zde můžete přímo z pohodlí vlastního domova také rošty, matrace a jiné součásti postele, jež budete nezbytně potřebovat. V případě potřeby zde není problém sehnat i ostatní nábytek do ložnice či jiných místností v interiéru.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 4 =