Krása

Dopřejte vaší pokožce unikátní péči

Krásná zdravá pleť je snem každé ženy. Každý člověk je unikát, a tak máme také každý jiný druh pleti, která vyžaduje zvláštní péči. Ke každé pokožce je třeba přistupovat individuálně, proto je tu kosmetika Mrtvé moře, aby dodala vaší pokožce chybějící vitamíny, hydrataci a minerály. Přírodní kosmetika Sea of Spa ctí individuální potřeby každé pleti, obsahuje proto širokou škálu různých vitamínů, stopových prvků a živin, které dodají vaší pleti ztracenou vitalitu, pružnost a zdraví.

Jak to kosmetika Mrtvé moře dokáže? Obsahuje totiž černé bahno z Mrtvého moře, vodu a soli. Mrtvé moře je, jak známo, jedním z největších uznávaných přírodních zdrojů minerálních látek. Bahno a soli Mrtvého moře působí blahodárně na celý organismus, pozitivní vliv mají především při léčbě nejrůznějších kožních či svalových onemocnění nebo potíží s krevním oběhem. Kosmetika Mrtvé moře Sea of Spa podporuje přirozenou krásu vaší pokožky především proto, že tyto produkty jsou založeny na jedinečných kombinacích darů samotné přírody.

Sea of Spa produkuje hned několik kosmetických řad plných inovativních výrobků. Chcete-li se cítit skutečně výjimečně, spolehnětePR_MoreSpa14 se na sérii výrobků Black Pearl (Černá perla). Tyto inovativní produkty jsou založené na revoluční kombinaci látek, které napomáhají udržovat zdravou pokožku a zabraňovat jejímu stárnutí. Nechte i vy vaši pokožku hýčkat účinnými složkami prášku z černých perel, minerály z Mrtvého moře a výtažky z mořských řas. Komplexní účinek těchto látek podpoří zdravý a mladistvý vzhled vaší pokožky a pomůže jí v boji proti stárnutí. Kosmetika Mrtvé moře řady Black Pearl napomáhá procesu obnovy pleťových buněk, zvyšuje jejich elasticitu a zároveň zaručuje optimální výživu pokožky. Svěřte vaši pokožku do nejpovolanějších rukou – do rukou samotné přírody.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 4 =