Móda

Doplňky z kůže se vrací do módy!

Sledujete módní trendy? K elegantním koženým lodičkám se hodí jen a pouze kabelka z kvalitní kůže. Kožené peněženky a rukavice taktéž nejsou jen výsadou mužů, protože nejen dlouho vydrží, ale i dobře vypadají. Klasickou černou/béžovou kůži navíc lze zkombinovat s téměř jakýmkoliv outfitem. Nosit ji budete při každé příležitosti. Do práce, na neformální večírek i do divadla, zkrátka kamkoliv. Jak si vybrat kvalitní kožené doplňky s moderním designem?

V jednoduchosti je síla

Nyní se nosí kožené kabelky a peněženky jednoduchých barev a klasických tvarů. Dnes již netradiční zapínání na druk se zlatou přezkou u peněženek působí velmi luxusně a zároveň retro. Součástí přepychových kožených peněženek bývá i neméně kvalitní hedvábná podšívka. Do módy se vrací rafinovaná bordeaux a fuchsiová barva. Také odstíny hnědé, například barva koňaku, získávají znovu na oblibě. Klasická černá a béžová ustupují do pozadí, ale stále si drží své místo na slunci. Nezapomeňte barevně sladit všechny módní doplňky. Boty a kabelka musí mít vždy stejný odstín.

Zlaté české ručičky

Vybíráte-li si výrobek z pravé kůže, vsaďte raději na rodinné firmy s delší tradicí a ověřenou kvalitou. Čeští výrobci umí s kůží opravdové divy a dávají si záležet na kvalitě, najdete u nich módní doplňky s klasickým i ryze moderním designem. Precizně vyrobené kožené rukavice, kabelky a peněženky prodává například česká firma HVD ruk, která má u nás tradici od roku 1990. Její výrobky se ovšem prodávají i do zahraničí. Používají vysoce ceněné materiály, například kůži z jehnětiny a amerického jelena. V kombinaci s králičí kožešinou či kašmírem tak dávají vzniknout velmi luxusním designovým kouskům. Vyberte si módní doplněk, který bude zároveň elegantním šperkem!

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

six + 2 =